Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megpróbáljuk mégegyszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljuk mégegyszer?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy volt egy barátnőm, jártunk 3 hónapig, de alig tudtunk találkozni, - ami vicces, mivel egy suliba járunk, meg közel lakunk egymáshoz - mert ő titkolni akarta a kapcsolatot... Na a vége az lett, hogy szakítottunk, aztán volt egy röpke 9 napos kapcsolata (a fiú miatt lett vége), és azt (elvileg véletlenül, de) kiírták facebookra (nem kocka a lány!!!), így a fél suli megtudta, szóval így ha megpróbálnánk mégegyszer, akkor szerintem nem kéne titkolni.... Csak az a bökkenő, hogy a szülei nem akarták elengedni velem pl moziba, stb (még amikor jártunk)... (egyébként nem tudom, hogyan kérdezte meg, hogy eljöhet-e moziba, hogy közben titkolta a kapcsolatot) Szóval nem tudom, a szülei elengednék-e végre... De az ógy 6.-7. osztályos kora körül volt, most meg mindjárt 8.-os lesz... Tudom, hogy beszélnem kell vele erről, fogok is beszélni vele, csak érdekel, hogy mi a véleményetek. Én 14 /F vagyok, ő 13 /L

ÉS IGEN:

-Kész a házim holnapra

-Nyelvtanból ötös vagyok (ha van helyesírási hiba, bocs, de fél 11 van)

-Nem csak csajozok, hanem tanulok is, még sosem buktam meg

-Nem legózom, már túl idős vagyok hozzá

..., tehát ne küldjetek el se tanulni, se legózni, se homokozni, stb....

KÖSZ! /bocs a szöveg hosszáért/


2012. febr. 23. 22:32
 1/5 A kérdező kommentje:
"szóval a fél suli megtudta"--- ezért ha megint járnánk, azt szerintem suliban legalábbis nem kéne titkolni
2012. febr. 23. 22:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom mindig, hogy szakítás után sose szabad újrakezdeni. Amikor valaki szakít, akkor legyen nagyon biztos a dolgában, mert az nem állapot, hogy szakítunk, újra randizgatunk, aztán megint szakítunk, megint randizgatunk, sít. Ne kerülj ilyen mókuskerékbe!
2012. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csináld és ha jó vagy megdughatod.
2012. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már bocs, 14 éves vagyok, és nincs kedvem megdugni egy 13 éves lányt. Kösz, nem.... Nem vagyok PedoMaci :D
2012. febr. 23. 22:59
 5/5 anonim válasza:
egy próbát megér szerintem:) 22/L
2012. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!