Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hívjam el mégegyszer, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívjam el mégegyszer, most hátha igent mond? (Lent bővebben)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már kb. 4 hónapja tetszik, nagyon bejön stb... Egy suliba járunk és szinte minden nap összefutottunk a folyosón. Állandóan néztük egymást meg mosolyogtunk egymásra xD Ez ment már 4 hónapja, de nem lépett.. Felvettem msnre, Ő írt rám először. Elmondtam neki, hogy ki vagyok, tudta is utána egyből, myvipen is rámnézett xD Kb.2 órát jól elbeszélgettünk,mondtam neki h nagyon bejön, nem akar majd vmikor elmenni sétálni... Azt mondta h most nemakar barátnőt.. :S (Háát mondom ilyen nincs :D)

Azóta nem írtam neki, ez 3 hete volt, nem mertem megint rákérdezni. Most meg azt fogja hinni, hogy nem is akarok tőle semmit.. xD

Sztetek próbáljam elhívni még 1x és most hátha igent mond? Vagy csak leakart rázni, de akkor miért néztük mindig egymást? xD Vagy nem kellett volna az első beszélgetés alkalmával elhívnom?

Ne hari h. hosszú lett xD

Előre is köszi a válaszokat, sokat fogtok segíteni.. :)

16/L, ő 17/F


2009. júl. 1. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg szánalmas, hogy mindenki ezzel az MSN-nel próbálkozik! Éld le az életed egy kib*szott számítógép mögött, hátha történik valami.
2009. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem volt még barátnője és azért nem is akar. Fél a helyzettől. megkérdezheted újra, de akkor inkább a folyosón:) Ha megint elküld, szimplán le kell szerelni. Nem akarsz barátnőt?:) ez csak egy kis séta:)
2009. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát sztem tul korai voltál! Hamar lerohantad a randi témával! Én többet nemhivnám el, egyszer már visszautasitott akkor ennyi! Ha akar mégis valamit akkor majd ö ugyis ir! Ha meg nem ir akkor sajna ez annyi volt! Hogy miért nézett mindig? Mert szorakozott sztem. Nekem is ha nem is tetszik valaki de észreveszem hogy bámul akkor azért én is oda nézegetek, de etööl függetlenül sem akarok semmit! Szal sztem vele is ez volt! Keress mást! Hajrá! :) FH
2009. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hallod!Ha lány vagy legyen már annyi büszkeséged,hogy nem nyomulsz,mikor már egyszer lerázott.

Tudod minek fog tartani?

Normális csajnak tűnsz,ne csinálj magadból hülyét.Azt már úgyis tudja,hogy neked bejön.

2009. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nagyon elsietted a kérdéssel, meg az is nagy gond hogy csak msn-ről beszélnek meg sokan ilyen nem enlhanyagolható dolgokat. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne beszélgess msn-en senkivel, csak annyit, hogy az ilyen dolgokat mint a porákapcsolat a szexet meg kell beszélni személyesen. Különben nem lesz az igazi.
2009. júl. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

erről eszembe jutott az én esetem..annyi idősek vagyunk mint ti..és ő sem akar járni.. kb ugyanez a helyzet velünk is..mondjuk mi azért találkozunk..

bár én tudom hogy ő mi miatt nem járna...


hát nemtudom.. szerintem megkérdezhetnéd hogy lenne-e kedve találkozni veled.. ne nyomulj rá csak beszélgessetek szépen :D ha nincs kedve akkor már többször ne kérdezz rá... szomorú de akkor keress valaki mást.. :S egyébként lehet a tanulás miatt nincs kedve járni senkivel.. vagy szimplán az elvei miatt..(mert van ilyen..de ezt most nem részletezem..)

2009. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, hagyom a fenébe és keresek mást... muszály leszek. És köszi a válaszokat:)
2009. júl. 2. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!