Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyek voltak a legviccesebb...

Melyek voltak a legviccesebb intők, szaktanárik, igazgatóik. Stb amiket kaptatok és miért kaptátok?

Figyelt kérdés

(Nem csak a saját intőkre lennék kíváncsi hanem akár volt osztálytársakéra, rokonokéra...stb)


Nekem több osztálytársam is kapott intőt, mert "csoportosan vizeltek" a testnevelés órán.

(Iskola kör futása alkalmából 9-12 fiú úgy döntött, hogy könnyít magán egy bokorban)


2011. dec. 28. 21:38
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:

ohh nálunk gimiben :

3 diák kapta a következőt

T.Szülő!Gyermekét tantestületi megrovásban részesítjük az igazgatónő kiparodizálásáért :)

7 diák

T.Szülő!Gyermekét igazgató megrovásban részesítem az igazgatónő kiparodilásáért való részvételben !

Érthetetlen volt hogy miért így írták ,de vicces volt :) én nem kaptam :)

2013. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
egy padtársammal egyszer körbetekertük az asztallapot a celluxommal énekórán...szerintem a többit sejthetitek xd
2014. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:

Matekórára bezártuk a szekrénybe az osztálytársunkat, aki óra közepén kiabálta, hogy "itt vagyok, én mellesleg nekem is kész a leckééém" Erre én kaptam egy osztályfőnöki figyelmeztetőt, mert felajánlottam a kajámat ha bent marad, a haverom meg igazgatóit, mert ő zárta rá a lakatot. :P

A másik meg, ahogy mentünk át a tornaterembe a barátnőm az osztálytársunkat (akit nem bírunk) kigáncsolta, erre az osztályba a bajos 3as röhögött és ilyet írt be nekik, a tanár hogy: T. Szülők! XY-t szaktanári figyelmeztetésben részesítem,amiért dilettáns viselkedéssel illette kis barátját (fhuj nem is bírjuk a gyereket...><), és kuncogott társa testi épsége miatt.

Vagy valami hülye szöveg de az ellenőrzőbe egy 3/4 oldalt elfoglalt :D erre mentegetőzött az osztálytársam, mire a tanár: xy nekem ne halandzsázzon! diák: ez nem lándzsa! :P 6.ba volt mindkettő.

2014. máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:

6.ik osztályban: Tisztelt Szülök!

Gyermekét szaktanári figyelmeztetőbben részesítem szünetben lévő káromkodásért.( rá lökték a gyereket a töröt,begipszelt nem rég műtöt térdemre)

T.Szülök! Gyermekét osztályfönöki figyelmeztetésben részesítem az óra megzavarása miat.(eláztata a könyvemet a meletem lévő vad barom)

7.osztály:

T.Szülök! Gyermekét igazgatói intöben részesitem folyosoi verekedésért. (Na ez anyiból állt hogy vállon vertem az osztálytársamat anakjeléün hogy kérem vissza a tolltartómat)

T.Szülök! Gyermekét szaktanári figyelmeztetőben részesitem a testnevelés órán való tiszteletlen magaviseletért.(Késtem négy másotpercet és tovább akkarta tartani a hetedik órámat 10percel ami nála félórát jelent mondjuk itt talán tényleg tulzásba vittem.) van még pár de most legyen enyi elég.

2016. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
én egyszer azt mondtam az osztálytársamnak hogy menjen a 11esbe 8nem tudta hogy hol lessz.) (a 14-esbe volt) aztán visszafel jött mert látta hogy ott mások vannak és montam neki hogy most szóltak hogy a könyvtárba leszünk és bevete
2017. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Ez még asszem 6.ba volt,hogy WC-n voltam és hát...nagyon dolog volt,nos tudni kellett erről a WC-ről,hogy nagyon régi volt,gondolhatjátok,hogy mitörtént...eldugult,próbáltam a WC pumpával letolni,de eltört a WC-nek az oldala és kifojt a "víz"(ha lehet annak mondani) és ijettemből eljutottam,de szerencsémre pont ott volt a töri tanárom,és rajtam kívül diák senki nem volt WC-n,jól leszidott,majd kaptam egy igazgatóit,"rongálás"miatt(nem tudták,hogy eldugitottam,nem mertem elmondani,hogy nagy dolog,volt és nem akart lemenni)A WC-t be is zárták,nem lehetett rajta már segíteni
júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
A barátnőm még asszem gimiben,azért kapott ofőt,mert hajatvasalt...az órán(jogos volt,hogy miért kapta)
júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!