Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyek voltak a legviccesebb...

Melyek voltak a legviccesebb intők, szaktanárik, igazgatóik. Stb amiket kaptatok és miért kaptátok?

Figyelt kérdés

(Nem csak a saját intőkre lennék kíváncsi hanem akár volt osztálytársakéra, rokonokéra...stb)


Nekem több osztálytársam is kapott intőt, mert "csoportosan vizeltek" a testnevelés órán.

(Iskola kör futása alkalmából 9-12 fiú úgy döntött, hogy könnyít magán egy bokorban)


2011. dec. 28. 21:38
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
És ha lehetne minél részletesebben leírnátok a történetét.
2011. dec. 28. 21:39
 2/37 anonim ***** válasza:
92%
Na..erre kíváncsi leszek..xdd..
2011. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a barátnőm (aki egyben az osztálytársam is volt) kb. másodikos lehetett (7-8) éves. Kapott egy intőt, mert ki akart mászni a 3-4. emeleti ablakból. :DDDDD
2011. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 Napkiraly ***** válasza:
97%
melyiket is írjam? :D Pl.: Napkirály a mai napon eltulajdonította az iskolában kiállított plecsnit hogy elmondása szerint a patakba dobja, ezért szaktanári figyelmeztetésben részesítem.
2011. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Az évfolyamtársam azért kapott intőt, mert odaszart a tanári elé. A részleteket sajnos nem tudom!
2011. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%
Én beírást kaptam mert körzővel kergettem a fiúkat XD
2011. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Értesítem a Tisztelt Szülőket, hogy gyermekük, XY a folyosón EGYEDÜL verekedett, ezért szaktanári intőben részesítem. (vagy vmi ilyesmi :D)
2011. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik osztálytársam azért kapta meg a második igazgatóiját, mert az informatika dolgozatnál nem a saját nevét írta oda,hanem egy kitalált személyét,amely így hangzik: Lakatos Rajmond (XD) Szerencsére láttam és hallottam amikor az igazgató leordította a fejét,majd azt tanácsolta neki, hogy még egy ilyen eset után keressen másik iskolát.
2011. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
100%
Volt egy kisebb verekedés az iskolától nem messze lévő parkolóban. Ezt a tanárok megneszelték, és idézem: Utcai verekedésért XY-t osztályfőnöki intőben részesítem.
2012. jan. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Én azért kaptam szaktanárit, mert "Hangosan kiabálva kommunikáltam társaimmal a SZÜNETBEN!"


X'''DDDDDDDDDDDDDDD


Meg vki az osztályból engedély nélkül ivott órán...

Meg ugyanaz a személy KUSS szóval csendesítette társait...


És elárulnám, h mindegyik ilyen beírás ugyanattól a tanártól van...



XDDDDDDD

2012. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!