Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyek voltak a legviccesebb...

Melyek voltak a legviccesebb intők, szaktanárik, igazgatóik. Stb amiket kaptatok és miért kaptátok?

Figyelt kérdés

(Nem csak a saját intőkre lennék kíváncsi hanem akár volt osztálytársakéra, rokonokéra...stb)


Nekem több osztálytársam is kapott intőt, mert "csoportosan vizeltek" a testnevelés órán.

(Iskola kör futása alkalmából 9-12 fiú úgy döntött, hogy könnyít magán egy bokorban)


2011. dec. 28. 21:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
WC-kefe-lopással mi is meg lettünk vádolva ám!
2012. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Hja kérem, ezek a mai fiatalok. Bezzeg az én időmben, nem is voltak WC kefék.


Azért feltaláltuk magunkat: egyik reggel ügyeletes voltam a harmadikon, ahol a madár se jár. Előző nap csináltunk haverral pár shurikent, én amúgy is korábban mentem az ügyelet miatt, szóltam neki is, és elég jól kilyuggattuk velük a budiajtót. Ügyesek voltunk, se intő nem lett belőle, se verés.

2012. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik sztori: szomszéd ablakát bevertem egy repülőmodellel, és voltam olyan pofátlan, hogy becsengettem, visszakérni.
2012. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
ja meg volt olyan ,hogy osztálytársam bekísérte a barátnőit a wc-be tollászkodni és bevitte a kajáját ,hogy ott egyen és ezért kapott intőt mert ott evett..
2012. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársam amikor nem volt bent a tanár, leült a tanári asztalhoz, megfogta a tanár cuccait és felrakta a lábát az asztalra. A tanár meg pont akkor jött be... és adott neki egy szaktanárit :D
2012. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
100%

Nem olyan vicces, de leírom:

Matekórán egyik osztálytársam minden feladat után azt mondta: "Istenem"...

Ezért a tanár ezt írta be: "Tisztelt szülők! Tudatom önökkel, hogy gyermekük minden részfeladat után a következőt mondja: "Istenem"!"

Az osztálytársam azzal mentegetőzött, hogy csak imádkozott...

2012. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
86%

" Tisztelt Szülök!

Botondot az osztály közepére történő székletelése miatt osztályfőnöki intésben részesítem."

Most kaptam 4 napja. Odafostam az osztály közepire magyarul megmondva.

2012. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

àltalános 7.:

lányukat szaktanári intőben részesítem a fizika témazàró lemásolása miatt. lànyukat szaktanári intőben részesítem német tanórán való részt nem vétele illetlen magaviselete alapján. lányukat osztályfőnöki intőben részesítem a radiátorcső tönkretétele miatt. kár kifizetése xyz ft. lányukat szaktanári intőben részesítem az iskola folyosón tanúsított magaviselete alapján. szaktanári intőben részesítem másokat zavart az órai munka közben.


8.ban azért kaptunk intőt egy másik lánnyal mert bementünk a konyhára...pfff gyökereeeeeek

amugy tényleg rossz kis lány voltam.

2013. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársamnak:

Osztályfőnöki intőben részesítem, mert nem íratta alá a az osztályfőnöki dicséretét.

2013. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

"Egyik osztálytársam amikor nem volt bent a tanár, leült a tanári asztalhoz, megfogta a tanár cuccait és felrakta a lábát az asztalra. A tanár meg pont akkor jött be... és adott neki egy szaktanárit :D"


Ha én tanár volnék, simán leültem volna a gyerek helyére, aztán merőn nézem a gyereket, majd ha 1..2 percen belül nem kezdi el megtartani az órát, megkérdezem, hogy "tanár úr, ma mivel fogunk foglalkozni"? És jót röhögnék az egészen.

2013. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!