Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek is tetszik a GYK...

Nektek is tetszik a GYK közössége?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy nagyon bejön, hogy vannak kategóriánként ilyen elkülönült csoportok(izomagyúak, kockák trollok,stb.), vannak akik tök jó haverok lesznek, megvan minden kategória legjobbja(vagyis a legtöbben van egy-két kiemelkedő manus) Én nagyon bírom, főleg, hogy mostanában új kategóriák felé is lézengek :)

2013. jan. 5. 22:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
A trollok minden, csak nem közösség. És egy csomóan még írni sem tudnak normálisan, nem is lehet érteni, mit akarnak.
2013. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Elmegy. Vannak jó fejek, meg kevésbé jó fejek, és vannak, akiknek kimondottan figyelem a válaszait, mert szimpatikusnak tűnik. Viszont nem gondolom, hogy bármilyen csoportba tartoznék, és nem lett senki tök jó haverom.

De levelet nagyon szeretek kapni, nyugodtan zaklassatokXD

2013. jan. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én meg pont nem szeretek levelet kapni, mert azt olyan zaklatásnak veszem, kivéve ha a penpal ír.
2013. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!