Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nektek is tetszik a GYK...

Nektek is tetszik a GYK közössége?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy nagyon bejön, hogy vannak kategóriánként ilyen elkülönült csoportok(izomagyúak, kockák trollok,stb.), vannak akik tök jó haverok lesznek, megvan minden kategória legjobbja(vagyis a legtöbben van egy-két kiemelkedő manus) Én nagyon bírom, főleg, hogy mostanában új kategóriák felé is lézengek :)

2013. jan. 5. 22:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van aki puszta rosszindulatból jár ide és lepontoz egyes embereket. Amúgy a többiekkel nincs gond.
2013. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
100%
Én inkább érdekes kérdéseket szoktam találni, meg nekem az tetszik,hogy mindenre kapunk választ, kiírsz egy kérdést pl:unalomból,és tökre eltudsz beszélgetni, illetve olvasod a véleményeket, van, hogy egy érdekesebb kérdésre jön 40-50 válasz: D. :). Nekem tetszik,hogy nem lehet kérdést törölni,mert kifogynának a kérdések,mert megunnák az emberek és egyből a kukába dobnák, így még több év után is lehet csemegézni rajta:).:D
2013. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Nagy közösségekről nem lehet itt beszélni, mert az emberek legalább 80 százaléka névtelenül irogat. De tényleg, van pár olyan, akinek szívesen olvasom a válaszait. Az viszont zavar, hogy sokan privibe irogatnak.
2013. jan. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Miért zavar? Ha normálisan írogatnak, nem gáz.
2013. jan. 5. 23:56
 15/33 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%

A normálisabbja nem gáz, de már sajnos azt is normálisabbnak kell tekintenem, aki legalább köszöni tud. Amúgy a legtöbben csak ismerkednének, de van olyan is, aki szidalmaz, vagy kioktat. Akadnak még perverzek, meg káromkodó alakok, akiknek más véleménye van dolgokról, mint nekem és ezt okvetlenül szükségesnek érzik tudatni velem.

Neked nem szoktak irogatni?

2013. jan. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 Jófej:D ***** válasza:
Én az ilyen számitástechnikai dolgoknál szoktam lenni. Nem nagyon látok itt semmijen közösséget. Meg a kamukérdésekre mindig írok valami választ.
2013. jan. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 Jófej:D ***** válasza:

*semmilyen

Bocsi már fáradt vagyok.

2013. jan. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Anita: ritkán, de akkor általában jó arcok :)

Egyszer b*sztak fel idegileg, mikor hülye voltam és versírásommal kapcsolatos kérdést tettem fel.

Persze rám írtak egy csomóan, hogy lééééééccccccciii küüüldeeeeeeeeel .. amúgy szeretem, ha valaki ír nekem:)

2013. jan. 6. 10:34
 19/33 anonim válasza:
ja, szerintem se rossz... ;D
2013. jan. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de a trollok miatt alacsonyabb az oldal szintje...
2013. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!