Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak emberek akik egyszerűen...

Vannak emberek akik egyszerűen képtelenek táncolni?

Figyelt kérdés

Nem tudok táncolni kicsit sem. Vannak barátaim akik szintén nem tudnak. Az a baj, részemről, hogy bármennyire is próbálom mozgatni a csípőmet, az merev, merev a lábam... mint egy robotnak. Azzal kevesebb probléma van az esetemben, hogy ne érezném a ritmust...

Régebben sokat sportoltam, mindenféle mozgásban nagyon jó vagyok, kivéve a táncot...

Mióta próbál a párom tanítani, kicsit azért jobb lett, de még most is rémes... szeretnék táncolni... a testvérem is jól tud, a párom is, csak én nem. Hiába iszok... hogyha részegen táncolok az elején még kinevetnek amit el is fogadok a barátaimtól és nevetek velük, de mikor hosszabb ideig csinálom, vagy esetleg más társaságban vagyok megkérdezik, hogy: te egyébként most mit csinálsz? (és néznek rám furcsán, én meg vörösödök)


A kérdésem az lenne, van bármi mód arra, hogy valaha táncolhassak? Legalább elfogadhatóan?



#zene #mozgás #tánc #robot #nincs mozgásom
2018. júl. 10. 13:38
 1/3 anonim válasza:
Gyakorolj :) Még az első diszkós évembe én se tudtam, csak álltam a falnál :D Figyelj meg másokat hogy csinálják és utánozd le :)
2018. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leutánozni? Nem olvastad el, az egész kérdést? Hogyan lenne képes valaki aki ennyire nem képes mozogni, leutánozni egy olyan mozdulatot, amihez olyan mozgásra kellene képesnek lennie, amire nem képes?
2018. júl. 16. 07:55
 3/3 anonim válasza:

Gyakorolj!

Erre nem lehet mást mondani...😂

2018. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!