Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kértek az egész éves...

Mit kértek az egész éves tanulásotokért?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lett e bizonyítványom, ezért a szüleim szeretnének valamit nekem venni, de nem tudom mire vágyom. Ti mit kaptok? Vagy ha rossz lett a bizonyítványotok, mit kérnétek, ha jó lenne?:D

17/L


2010. jún. 17. 15:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

(ez de szívás! én is mindig kitünő voltam, mint a 4. hozzászóló, de én se kapok érte semmit

bár mondjuk nem is nekik tanulok ... ez van)

Amúgy én azt kérném, hogy száljanak be 50%-ban egy új mobilba. Nem tom ... az ilyen drágább dolgokat (pl: mobil) nem szeretem, ha teljesen a szüleim fizetik.

16/f

2010. jún. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Én sem azért tanulok, hogy ajádnékot kapjak... és minden évben majdnem kitűnő vagyok, mindnen évben kapok valamit. Most ott vagyok, hogy új fürdőszoba csempét szerenék. :D Hasznos is. (külön van a fürdőszoba a szobámhoz)
2010. jún. 17. 16:05
 13/25 anonim ***** válasza:
bocsanatot:D
2010. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Jajj de bolond:DD
2010. jún. 17. 16:39
 15/25 anonim ***** válasza:

szerintem mar kaptal tölük eleg ajandekot. anyukad mexült, eltartanak... halas lehetsz nekik hogy meg eszt is kaptal nem csak fejet.

szanalmas ez a "kapsz valamit ha jo lesz a bizid". ebböl lesz kesöbb a "kapsz egy bundat ha lesz..psz".

bocs az illuziorombolasert.

2010. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

én iphone-t kapok de nem a bizim miatt, hanem mert elromlott az előző telóm. emellett úgy gondolom másra most épp nincs szükségem:)

szal én a te helyedben új telót kérnék, vagy valamilyen elektronikai cuccost, videokamerát, fényképezőgépet, vagy pár könyvet, vagy ha nagyon nincs ötleted kérj pénzt, aztán majd elköltöd amire te akarod :)

2010. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Anyáék azt ígérték hogy ha kitűnő leszek kapok 100000Ft-ot!=D

Csak sajna lett 2 4-esem:(

2010. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

16:41es: nem leszek k*rva, nem fogok értékekért bármit csinálni. Amikor vége lett a sulinak akkor mondta apa, hogy valamit úgy venne nekem, mivel bátyám most kapott lakást meg autót...

Telefont nem szeretnék meg most kaptm pár hónapja én is egy iPhone-t. Fényképezőgépem is van. Már mindenre gondoltam. :) Majd kiderül!

2010. jún. 17. 17:37
 19/25 anonim ***** válasza:

Amikor ballagtam - nem most volt az már -, egy táborozást kaptam. No, ne higgyétek, hogy ilyen-olyan akármilyen tábor volt! Művésztábor.

Decemberben, amikor végzek, meg majd diplomát kapok.

2010. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
az igen! akkor nem gyenge anyagi hatterrel rendelkeztek. apad nem veletlenül politikus? :D boccs, csak az irigyseg beszel belölem... ha annyira nem tudod, hogy mit akarsz, vagy nincs szükseged semmire, tamogass az ajandekra szant penzböl egy szervezetet.
2010. jún. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!