Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az e-mail címemre küldtek...

Az e-mail címemre küldtek nekem egy levelet, hogy nyertem 500, 000. 00 Dolcsit és kérték az adataimat is. Ez most KAMU vagy IGAZ?

Figyelt kérdés

Aki küldte,annak ez a neve , e-mailje: M. Nelson Kelvin

E-mail :micr0soft@live.com

A Microsoft Fizetési Team küldte,de most nem tom hogy kamu-e mert szerzői jog is van odaírva...

A válaszokat köszi!


2011. febr. 4. 20:59
 1/7 anonim válasza:
Legyen már eszed!!!!!!semmit se adj meg,mond te nem nézel tévét?
2011. febr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mégis mi alapján nyertél volna pénzt, ennyit ha nem csináltál semmit?


live.com címe mindenkinek lehet, de nem veszed észre benne a kamu dolgot. A Microsoftban nem véletlenül van 0, egyrészt ezzel simán be lehet regelni bárkinek, másrészt a szemed könnyen o betűnek nézi a nullát. Nincs olyan hogy Fizetési Team, és a szerzői jogi szöveg csak a hitelesség látszatát próbálja kelteni. Nem nyertél semmit, viszont bármilyen megadott adatoddal vissza tudnak élni.

2011. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahham.Azt am én is gondoltam,hogy a e-mail cím kamu a 0 miatt,de akk inkább semmit nem írok...
2011. febr. 4. 21:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Még biztosan keresni fognak ebben az "ügyben"
2011. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is szoktak ilyenek írni ilyesmi témában. csak tudnám hogy honnan szerzik meg a címem...?
2011. febr. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem azt írták,hogy kisorsolták a címem...
2011. febr. 5. 08:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se dőlj be!!!
2011. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!