Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kértek az egész éves...

Mit kértek az egész éves tanulásotokért?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lett e bizonyítványom, ezért a szüleim szeretnének valamit nekem venni, de nem tudom mire vágyom. Ti mit kaptok? Vagy ha rossz lett a bizonyítványotok, mit kérnétek, ha jó lenne?:D

17/L


2010. jún. 17. 15:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Utazást.  (:
2010. jún. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én Téged kérnélek:D 19/F
2010. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én egy lány kérnék,de a te esetedben egy fiút,mivel lány vagy:)
2010. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a világ legtermészetesebb dolga volt, hogy minden évben kitűnő vagyok, ezért nem jutott senkinek eszébe (még nekem se), hogy ezért jutalom vagy ajándék vagy bármi járna. Évzárón kaptam mindig oklevelet, anyáék megdicsértek aztán szevasz.
2010. jún. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Egész évben nem tanultam semmit.
2010. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%
mindenből 2es lettem mint minden évben szóval hát izé Iphonet kapok :D
2010. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
Egész szünetben oda, és ahová csak akarok menni, engedjenek el szinte szó nélkül. Szép is lenne... :)
2010. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk nincs ilyen.

Én már megértettem,hogy nem azért kell tanulnom,mert a szüleim ezt akarják,hanem azért,hogy a későbbiekben megtudjak élni,legyen választásom munkaterén és ne úgy végezzem mint a szüleim,akik állandóan dolgoznak.Anyum pl. reggel elment 5-kor és még nincs itthon,a munkaideje 1-ig tart,kb. 10percre van a munkahelye.De nincs más választása,csinálja,mert kell a pénz.Apum pedig 2munkahyelyen dolgozik,mert nővérem egyetemista.

A szüleim szeretnék,hogy nekünk ennél jobb életünk legyen,ezért mondják,hogy tanuljunk.

Én ezt értem,és nem is kérnék semmit a bizonyítványomért.Pedig valószínűleg osztályelső leszek,igaz az átlagom csak 4,2 körül lesz.

Ha mégis akarnának valamit adni a szüleim,azt mondanám,hogy nem kérek semmi,inkább,ha nem lesz pénzem és mondjuk strandra szeretnék menni adjanak egy kis pénzt:)

15/L

2010. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
kitűnő lett 12 évig a bizonyítványom, csináltam 2 nyelvvizsgát, ebből 1 felső. az érettségim szintén kitűnő lett. anyámék eltartanak és elengednek nyaralni a barátaimmal. kapok egy csokrot és nagyon örülök neki. mint minden évben.
2010. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
én telefont kaptam most, de nem csak a jó bizimért hanem a ballagásom miatt is:D
2010. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!