Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt dobtál eddig...

Mennyi pénzt dobtál eddig nyerőgépekbe?

Figyelt kérdés
Egész életedben? Illetve mennyi volt a legdurvább napi minuszod? Napi pluszt is írhatsz. Senkit nem pontozok le.
2010. jún. 16. 22:50
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:

"ma 00:00"


:-) Köszi. Mindkettőt :-)

Egyébként mondok valamit még adalékként. Egyrészt utólag szar érzés, hogy kevesebb pénzzel mész be, mint kijöttél, viszont minden mással kapcsolatban "skót vagyok" :-) Például nem veszek csak azért 30ezres cipőt, mert miért is ne. De szerencsére olyankor nem az jár az eszemben, hogy azért nem veszem meg, mert helyette majd jól bedobálom és utána veszek kettőt. Csak szimplán nem veszek. Ezen kellene igazából változtatni, megtalálni az egyensúlyt. Meg a motivációt :-)

2010. jún. 17. 00:10
 42/60 A kérdező kommentje:

"A 23.37 v.ok!

Rosszul értelmezted,bár úgy lenne !!!

Úgy értettem--ma sem,tegnap sem,sőt rég nem nyertem "nagyobb" összeget !

Bár most 2 napja jól kijöttem,futotta a söröm,+ maradt napi 2-3 ezer."


Aham. Akkor tényleg rosszul értettem. Sajnos. Akkor még neked is van min dolgoznod. Vagy a leszokáson vagy a jobb taktikán. (ez utóbbira nem sok esély van szerintem).


Egyébként te próbálsz valamit tenni a dolog ellen?

2010. jún. 17. 00:13
 43/60 A kérdező kommentje:

"A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:08"


Köszi, hitelem most is van a házon :) De ebből még nem volt baj. Persze az is motiválna, ha már nem lenne. De az azért nem ilyen egyszerű.


Amit a másik kedves válaszoló írt, az is elgondolkodtató. Az idő az egyetlen talán jelenleg, aminek motiválnia kellene, mivel az elvesztegetett napok, hetek, hónapok stb. nem jönnek vissza. A másik motiváció az egészség. Egy ilyen helyen minden van a levegőn kívül. Szóval részemről ezek rendben vannak, kérdés elég-e ez a mérleg másik serpenyőjével szemben. Meglátjuk.

2010. jún. 17. 00:17
 44/60 anonim ***** válasza:

Na, még utoljára ma (a 85%-os vagyok ismét) egy cikkből ide másolok neked egy okosságot :)


- Dr. Németh Attila pszichiáter dolgozatában olvashatjuk, hogy a szenvedélybetegnek kell felhívnia a szakorvost a kezelés megkezdésének időpontjáért. Első lépésként mindig csak 24 órát kell kibírnia játék nélkül, majd a következő napot. Így válik a beteg először hetekre, hónapokra, majd évekre „absztinensé". Az addiktológia komoly szakma. Tudnunk kell, hogy a kényszeres ember nagyon szenved a betegségétől, hiszen teljesen kiszolgáltatottá válik a szenvedélyének. Ne akarjuk a betegünket saját laikus elképzeléseink szerint kezelni!

2010. jún. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:

Köszi :-)

24 órát kibírok ;-)

Csak aztán megúnom és utána sok 24 órát már nem. Átbeszélem magammal még a dolgot utána kitalálok valamit.

Jó éjt! :-)

2010. jún. 17. 00:23
 46/60 anonim ***** válasza:

Szóval ezt is érdemes lehetne kipróbálni. De mivel nálad a motiváció erősen hiányzik (többször is írtad) mégis revidiálom az álláspontomat, akkor lehetne előbb partnert is keresni magadnak, és párhuzamosan ezzel együtt a szenvedélybetegségtől is megszabadulhatnál. :)


Ja, és még egy : ha elutaznál vidékre egy hónapra, akkor mi történne? Ott nincsenek gépek, kaszinók? :)


Na, mostmár tényleg "eldugulok", nagyon sok volt mára belőlem itt :)


Jóéjt.

2010. jún. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan a munkám, amibe egy hét pihenés sem fér bele néha, nemhogy egy hónap. De talán majd egyszer. Menj aludni, mert a gyakorikerdesek függőségedet neked is kezeltetned kell majd! :P
2010. jún. 17. 00:26
 48/60 anonim ***** válasza:

Még mindig a 23.37...

NEM TUDOm !!!

Ha tudnám a megoldást,nem írtam volna ide.

Az itt írókból szinte mindegyikből van bennem egy kicsi.

egyetlen visszatartó erő talán,hogy nem akarom átélni a 10-15 ezres napi bukás miatti éjszakai "szar" közérzetet.

Lépek! jó éjt,"jobbulást" mindenkinek !

2010. jún. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:

"ma 00:28"


Jó éjt!

Motiváld magad azzal, hogy segítesz másokon. Azzal eltereled magadról a figyelmet. Meg aztán különítsd el magadban, hogy nyerni akarsz vagy a veszteséget elkerülni. Én nem a pénz vesztés miatt akarok leállni, hanem a betegség miatt. De nem mellékes, hogy azt a pénzt, amit nem hajítasz be, nem kell utána megpróbálni visszanyerni.

2010. jún. 17. 00:31
 50/60 anonim ***** válasza:

Próbálj meg leszokni! Vagy ha nem megy, egylőre kevesebb pénzt dobj a gépbe, mint eddig!

Az már jó dolog, ha tudod, hogy függő vagy.

Ennek a pénznek máshol sokkal jobb hely lenne, mint a gépek mélyén. De - ahogy írtad - mégha anyagilag jól állsz és nem számít annyira, mennyi pénzt szórsz a gépekbe, a függőség önmagában borzasztó! :(

Változtatnod kéne!

Azt is írtad, hogy ez pótcselekvés. meg kéne keresni, hogy mit helyettesítesz a nyerőgépezéssel, és ha ez megvan, akkor már jó úton vagy!

Én drukkolok!

2010. jún. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!