Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt dobtál eddig...

Mennyi pénzt dobtál eddig nyerőgépekbe?

Figyelt kérdés
Egész életedben? Illetve mennyi volt a legdurvább napi minuszod? Napi pluszt is írhatsz. Senkit nem pontozok le.
2010. jún. 16. 22:50
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem ezt akartam kérdezni, hanem hogy mikor tervezed, hogy elmész dokihoz? (mert írtad, hogy még nem voltál).
2010. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:

"Szóval? Dokinál már voltál?"

Az előző válaszom (még nem) erre vonatkozott. Nem nagyon hiszek az ilyen csoportterápiás maszlagokban.

2010. jún. 16. 23:28
 13/60 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Addig kellene, amíg van rá pénzem. Csak nem nagyon szeretném, ha a környezetem megtudná. Valaki esetleg az idetévdők közül volt már ilyen terápián?
2010. jún. 16. 23:30
 14/60 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj én is az átlagnál jobban keresek és nekem sincs kölcsönöm.Viszont mindhárom gyerekemnek van lakása és autója. Nekem és a férjemnek nyugodt nyugdíjas éveink lesznek amikor majd még többet utazunk mint eddig.

És voltam az első válaszoló aki valamikor 25 éve bedobott egy tízforintost. De azóta soha.

Szerintem gondold meg.

2010. jún. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
Ne csoportterápiára menj.Meg tudsz fizetni egy rendes pszichológust
2010. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:
Igazából pontosan tudom, mit kellene illetve nem kellene csinálnom, de sajnos nem nagyon megy. Nagy a stressz meg minden és valahol le kell vezetni. Cserébe nem iszon, nem bagózom, nem drogozom, csak a kaszinókat gyarapítom. Gyerekeim és családom meg nincsenek.
2010. jún. 16. 23:32
 17/60 anonim ***** válasza:

A játékszenvedély kezelése



Természetesen nincs éles határ az egészséges és a kóros mértékű játék között. Mint a legtöbb szenvedélybetegség, ez is nagyon nehezen kezelhető, nincsen egyértelműen hatékony terápiája. A gyógyulásra nem motivált beteg kezelése pedig reménytelen. Első lépés a beteg együttműködésének elérése, a betegségtudat kialakítása, ugyanis a legtöbbjük még az orvosának sem vallja be függőségének mértékét. Pszichoedukatív módszerrel megtanítható a beteg a szerencsejátékok racionális felfogására, a „mágikus” szemlélet helyett. Emellett a konfliktusmegoldó képességet és az érzelmi kifejezőkészséget is javítani kell, ami szinte minden függőre jellemző.

2010. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 A kérdező kommentje:
Írt egyébként a Havas erről egy könyvet. Vesztő-hely a címe. Nagyon tanulságos. Különben látnotok kellene, hogy ugyanazok az arcok ülnek ott naphosszat, napi 3-4 doboz cigit is elszívnak fejenként és olyan üres a tekintetük, hogy simán beférnének valami zombifilmbe. Nincs kedvem ilyenné válni. Tulajdonképpen tudnék magamon uralkodni, csak nem motivál semmi. De túl sokat beszélünk rólam, vagy ez már a terápia? ;-)
2010. jún. 16. 23:35
 19/60 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha a szabad pénzeidet lekötnéd a bankban (pld. több hónapra)? Képes lennél emiatt felbontani a lekötéseket? Vagy esetleg odaadni egy megbízható családtagnak, ismerősnek, hogy tegye el, és akkor nem férsz hozzá.


Én így tennék. Hogy ne rögtön kelljen "leállni" (hisz nyilván nem menne) azért magamnál tartanék 5-10 ezer Ft-ot erre a célra, a többi menne a barát(családtag) kasszájába megőrzésre.

2010. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
Motiváljon akkor az, hogy gondolj bele, mi lesz veled 40 évesen. Lesz-e munkád? Tudsz-e majd magadnak élelmet, ruhát venni, fogod-e tudni fizetni a rezsit? Képzeld, én most érzem ezt, Gyeden vagyok, előtte jól fizető munkám volt sok évig, és most tönkrement a m.helyem a gyed alatt... Ez nem elég motiváló?
2010. jún. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!