Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt dobtál eddig...

Mennyi pénzt dobtál eddig nyerőgépekbe?

Figyelt kérdés
Egész életedben? Illetve mennyi volt a legdurvább napi minuszod? Napi pluszt is írhatsz. Senkit nem pontozok le.
2010. jún. 16. 22:50
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:

"A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:37"


Csak így tovább. Ha 2 hónap múlva is még tiszta leszel, akkor neked már nincs mitől félned.

2010. jún. 16. 23:47
 32/60 A kérdező kommentje:

"A válasz megírásának időpontja: ma 23:46"

"A válasz megírásának időpontja: ma 23:47"


Köszönöm. Sajnos az intelligencia önmagában nem elég. mensa tag voltam, talán valaki tudja ez mit jelent. De ez sem véd meg mindentől.


Egyébként nem számolom, de nagyon könnyen meg tudom saccolni. Pesten lehetne belőle venni egy 70-80 m2-es lakást hitel nélkül. Kicsit sok.

2010. jún. 16. 23:50
 33/60 anonim ***** válasza:

Számolni nem hiszem, hogy van értelme, az már múlt.

Vagy elzárod magad elől a lehetőséget (a pénzt és ez nem hiszem, hogy menne) vagy elzárod az agyad ettől az adrenalintól.

Azt csak úgy teheted, ha találsz helyette valami mást.

Mert most is félretennél, ha lenne értelme a holnapodnak. De nincs.Márpedig azt csak egyedül találhatod meg. Lehet pszichológustól technikákat tanulni amik segítenek, de neked kell valamit a gépek helyére állítani. Ha megtaláltad, hogy mit, akkor könnyebb lesz.

2010. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 A kérdező kommentje:

Igen, tudom. Egyébként az a dolog, hogy valakinek odaadod a pénzt "megőrzésre", működik. Van az ismeretségi körömben olyan, akinek én vigyázok a pénzére. Mielőtt megkérdeznétek, soha nem nyúltam vagy nyúlok hozzá a jövőben sem. Nem nyújtózom messzebb, mint ameddig a takaróm ér.


Motivációt keresek, csak a tyúk vagy a tojás dilemma miatt nehéz. Előbb a gyógyulás, utána normális kapcsolat vagy fordítva?

2010. jún. 16. 23:55
 35/60 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp előbb a gyógyulást célozd be. De közben azért lebegjen ott a kitűzött cél is. Előző válaszolónak mondom, hogy igenis, kell számolni, különben honnan tudnád, mit "veszítettél" már? Kell a "sokk".. Aszzem egy pesti 70 nm lakás ára nekem is megzörgetné a vészharangokat. (pont egy pesti 90 nm-esben élünk, szal tudom az árakat).


Ne add fel, az, hogy itt most pld. keresed a kiutat, az már most fél siker!! Egyébként azért ajánlottam a pénzmegőrzés dolgot, mert én is vigyázok egy barátom pénzére, saját maga elől "dugdosta", de mindig megszegte a fogadalmát, és akkor találtuk ki, hogy elrakom neki (van páncélszekrényünk). Azóta minden okés vele, én pedig őrzöm a kincsét :))

2010. jún. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:

A mensa-tagsághoz gratulálok.. ez lejön az írásodból amúgy. Lépjél kérlek, ha lehet, már holnap ebben az ügyben, talán most így frissen-melegében, (ha ütünk Téged) akkor jobban fog menni. :)


Ha kell, minden este rád fogok pirítani, és akkor majd én leszek a "mumus"... Na?!

2010. jún. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 A kérdező kommentje:
Szép dolog a barátság. Barátaim vannak természetesen, csak próbálom őket óvni magamtól. Van, aki tud is erről a dologról, de azért nem dicsekszem vele. Mivel nem kérek tőlük kölcsön, ahogyan mástól sem, számukra "rendben vagyok". El tudom zárni magam elől is, ha akarom :) Csak a lényeg az, hogy jelenleg nem akarom. Azért ebbe a kérdéscsoportba tettem fel a kérdést (nem mondjuk valamelyik önismereti vagy "nyavalygós" kérdések közé, mert gondoltam, vannak mások is, akik hasonlóképpen gyötrődnek, hátha név nélkül el merik mondani, ők hogy állnak. De köszönöm a bíztató szavakat, nem kizárt, hogy javulok a továbbiakban :-)
2010. jún. 17. 00:04
 38/60 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet egyenlőre az idő a motivációd? Az idő amit elvesztessz. Ne a pénzzel foglakozz egyenlőre, hanem azzal, hogy mennyi mindent nem csinálsz már ami régen örömet okozott, mert nincs rá időd. (egyszerű dolgoktól kezdve, mint egy jó könyv, a baráti beszélgetéseken, sporton át, egy színházi előadás vagy egy szép nyaralás egészen azokig a dolgokig amelyek kitöltenek teljesen egy időre mint pl. a szerelem)

Kezd visszaszerezni ezeket. Szerezd vissza az idődet. az életedet.

ezzel lépésenként tudsz haladni. Ha elindulsz

2010. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:

A 23.37 v.ok!

Rosszul értelmezted,bár úgy lenne !!!

Úgy értettem--ma sem,tegnap sem,sőt rég nem nyertem "nagyobb" összeget !

Bár most 2 napja jól kijöttem,futotta a söröm,+ maradt napi 2-3 ezer.

2010. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:

Háát.. Te tudod. De az jó, hogy elindultál a "megoldás" felé, ez mindenképp jó jel!


Lehet, hogy venned kéne egy ingatlant nagyrészt hitelre, és akkor a pénzed menne a havi hiteltörlesztésbe, és akkor tudnád, hogy nem marad gépezésre. :) Ez is csak egy tipp. Próbálok gondolkodni, hogy is lehetne megoldani. Öcsémnél sokkal lehetett.. elől hagyunk neki egy cikket a szenvedélybetegségekről.. elolvasta, majd a felesége letámadta, mikor mennek dokihoz. Állítólag ő akkor "tért észhez", de addig megőszült már a családja tőle.


Na, én most megyek aludni, reggel korán ébreszt a gyerek, de hátha jön még valaki, aki tényleg konkrétan érintett lesz a témában.. vagy másold be a kérdésed holnap d.u. ugyanide, most már elég késő van, sztem nem sokan olvassák már.


Jóéjt és sok sikert az elinduláshoz!!!!!

2010. jún. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!