Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dobtál már el petárdát most...

Dobtál már el petárdát most decemberben?

Figyelt kérdés
-
2009. dec. 12. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem, és nem is fogok mert semmi értelme.
2009. dec. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Persze már méhecskét pillangot romai gyertyát vetöcsöves bombát
2009. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
85%
szerintem bunkóság a peterdázás. Érthetetlen miért csinálják.....:o(
2009. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
kül azért tíltótták be mert a sok hülye "menö" gyerek postaládákba, kutyákhoz.szájukba vették és sok volt a balaeset én is 14 éves vok de meggyujtom és eldobot kellet ez nekünk többet nem lesz petárdázás végén még a tüzijátékot is betiltják mert aki nem tudja használni akkor ne vegyen ennyi pfff
2009. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
utolsó vagyok lehet lepontozni !!!!!!
2009. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, de még életemben sem. Hülyeségnek is tartom, semmi értelme nincs. A tűzijátéknál legalább van mit nézni.
2009. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én 15 vagyok és énis mihelyt meggyújtom eldobom, eddig minden évben petárdáztam, de nem kutyáknak dobtam be meg nem a lakótelep közepén szórakoztam velük...


szerintem jó dolog, de ez ízlés kérdése :D

egy római gyertya vagy egy telep esetleg pillangó ugyanolyan veszélyes mint a petárda..


osztálytársam meggyújtotta a rómait és nemakart működni és belenézett a csövébe h nincs-e eldugulva -.- aztán rögtön eldobta merthogy szar és rögtön lőni kezdett


amúgy én a római gyertyát előbb tiltanám be, már vagy 100x meglövöldöztek vele..

2009. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ebben is igaza van az utolsónak
2009. dec. 19. 15:02
 9/9 anonim válasza:
Én igen,mert Szerbiában élek.Itt még a 27-31 szabadpetárdázni,de mert faluban élek (itt nincsenek rendőrök)dobtam már elelöbb is.
2009. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!