Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki kotyvasztott gyerekként?...

Ki kotyvasztott gyerekként? És kinek lett néha az ehető is?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a legnagyobb kihívás volt gyerekként a tojásrántotta. Vagy elfelejtettem beletenni a sót, vagy nem vártam meg, míg az olaj felmelegedett, vagy nem kavartam fel rendesen a tojást, vagy túl sok olajat tettem a serpenyőbe. Szóval ezer meg ezer problémám volt vele. Amit jól tudtam viszonylag megcsinálni, az a zacskós görög gyümölcsleves volt, amit csak tejjel kellett összekeverni, berakni a hűtőbe, és már ehető is volt (:
2010. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én a tesómmal..amikor anya főzött akk mi is csináltunk vmit..és a radiátoron melegitettük XD :D

tettünk bele csomo füszert háát nem a legjobb ételek lettek XD

2010. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én inkább csak össze-vissza rakosgattam mindent egybe :D Aztán odavittem anyunak,hogy kóstolja meg,mert én nem mertem...:$ Semmi ehető nem sikerült...:D
2010. máj. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!