Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyerekként szeretted az...

Gyerekként szeretted az édességeket?

Figyelt kérdés
Én soha! és te?
2010. jún. 18. 04:59
 1/9 anonim ***** válasza:
ÉN közepesen mert tudtam hogy árt a fogamnak de azért ettem.
2010. jún. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szerettem. És szeretem is.
2010. jún. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én szerettem, és szeretem is. (De van egy ismerősöm, aki nem szereti a csokit)
2010. jún. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szerettem mindig is, de csak mértékkel. Amikor kicsi voltam, a szüleim elmondták, hogy nem jó ha túl sok csokit, meg cukorkát eszem, mert árt a fogaimnak. Ezért mindig csak mértékkel ettem. Nem voltam az a tipikus édesszájú kisgyerek, de azért nem vetettem meg a finom csokikat...Még most is szeretem az édességet, de csak a csokit. Cukorkát, nyalókát, tortát nagyon ritkán eszem.
2010. jún. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerettem, és most is szeretem. A különbség, hogy mostmár inkább az itthon sütött sütikat részesítem előnyben, nem vágom magam hasra egy 200 ft-os bocicsokitól (persze, néha azt is eszek), de kiskoromban a kojak nyalóka is egy ízorgazmus volt számomra:)
2010. jún. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerettem!

És még most is szeretem,nagyon is.Csak most annyi a különbség,hogy próbálom kiiktatni az éltemből,mert nagyon egészségtelen(nagyon nehéz),s amikor kicsi voltam az ilyesmi nem nagyon érdekelt:D

Jó neked,hogy nem szereted jó lenne,ha én se szeretném,mennyivel könnyebb is lenne...

16 L

2010. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Imádtam =D
2010. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor kicsi voltam, nagyon szerettem az édességeket, anyagi okok miatt viszont nem ettem túl sokat. Ma egyszerűen nem bírok élni nélkülük (mondjuk az én koromban kell is az energia), tisztára csokoholista vagyok... :D
2010. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én 75,87%-ossan de miután kiesett 24,54db fogam azota csak cukrot eszek
2010. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!