Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy vágjam ki magam ofő előtt?

Hogy vágjam ki magam ofő előtt?

Figyelt kérdés

Nem semmi történet az tuti. Ballagásunk volt (gimis), és megjelentem kb háromnegyed 5kor, mert eredetileg 17 órára volt kiírva. Azonban kiderült, hogy 15:00-kor kezdődött, azaz vmikor megváltoztatták az időpontot, mikor én nem voltam suliban. Magyarul az egész ballagást kompletten kihagytam. És a poén az, hogy szóba se került a suliban, hogy mikor lesz a ballagás, én meg ha tudom hogy 17:00kor kezdődik, nem fogom megkérdezni hogy véletlen nem 15:00-kor kezdődik-e? Mert ha vmiben te biztos vagy, azt nem feszegeted sztem.

Na most, sztem azt fogom mondani Ofőnek, hogy halálos beteg voltam, és nem tudtam eljönni. Nem tudom, történt-e már vmelyikőtökkel ilyen esetleg? :)


2010. ápr. 30. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?
2010. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szereztem meghívót egy b.nőmtől! Így elvileg ott voltam :D

Esetleg utolag nem tudsz kérni vhonnan egy meghívót?

De a betegség sem rossz:)

2010. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez halálosan komoly, de én már csak röhögök ezen. :)) az a baj h engem az Ofő teljesen utál az igazolatlan órák ill egyéb okok miatt, ezért gondolkozom mit találjak ki, a meghívós cucc az túl szelíd. bár az is lehet h nagy ívben kerülöm a búráját, úgyis érettségi jön, nem sűrűn fogunk találkozni. :)
2010. ápr. 30. 22:35
 4/5 anonim válasza:
A saját ballagásodat késted le? Lehet, hogy fel sem tűnt neki, ha meg igen akkor ügyesen kivágod magad. Nekem például a suliban a végzősök holnap ballagnak és be kell menni sorfalat állni, de nem fogok. Ha kérdezi az ofőm, hogy merre voltam akkor más ballagásán voltam, elaludtam...(stb), szóval kifogásból mindig rengeteg van. :D
2010. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ammarilys ***** válasza:
az kemény hogy lekséted a saját ballagásodat :O
2010. máj. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!