Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ők is zsidók. Na és most...

Ők is zsidók. Na és most minden zsidót utáltok?

Figyelt kérdés
Erre a kérdésre ne csak rasszisták válaszoljanak. Nagyon érdekelne hogy a skinheadek minden zsidót utálnak? Már csak azért mert: Adam Sandler, Jack Black és a Miami Ink-ből az egyik férfi (bocs nem tudom a nevét) szintén zsidók.
2010. jan. 6. 17:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a zsidókkal, de nem nézem a south parkot. :)
2010. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"Ők is zsidók. Na és most minden zsidót utáltok?"


Ez a kérdés. Nem az hogy utálod e a zsidókat..

2010. febr. 6. 22:26
 13/15 anonim ***** válasza:
Na tisztázzuk,zsidókból is van aki normális,normális munkája van,esetleg jó fej is még.DE van akinek nagyvállalata van,ami kis vállalatokat aprít szét,harácsolják a pénzt,és ezért bármit megtesznek,folyamatosan hazudnak,csalnak,és lopnak.Na ezeket utálom.És ez a zsidózás azért terjedt el,mert a nagyvállalatok vezetése MIND ZSIDÓ!
2010. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Nos ... én nem vagyok skinhead, viszont élből gyűlölöm a cigányokat, zsidókat, négereket. Nem divatból, hanem mert Londonban 1 év alatt rádöbbentem, hogy mind a négerek, mind a zsidók, indiaiak, és társaik, nem mások mint egy élősködő parazita faj. Írhat bárki bármit ... sétáljon egy kicsit London, Golders Green negyedében: árad a zsidók bűze! Ha a buszon melléd áll egy, tuti lefogsz szállni a következő megállónál és mész egy másikkal! Leírhatatlanul igénytelenek! A négerek, indiaiak mentalitása 99%-ban olyan mint a cigányoké. Lusta, hanyag, beképzelt faj.

Előítéletek nélkül mentem ki ... de azzal tértem vissza! Köszönhetően azon (nem emberi) fajoknak akik pont verik a nyálukat, hogy előítélek áldozatai ... nem véletlenül!

A másik zsidókkal kapcsolatos TÉNY! az, hogy a II. vh idején folytatott holokauszt, nagyon nem úgy volt, ahogyan azt tanítják. Azokat a zsidókat ölték meg, akik nem akartak dolgozni! Arról nem tehettek a nácik, hogy sok ilyen lusta szemétláda volt! És ez TÉNY!

2013. jan. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Adam Sandler jó színész.De rajta kívül minden zsidót utálok.
2013. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!