Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ők is zsidók. Na és most...

Ők is zsidók. Na és most minden zsidót utáltok?

Figyelt kérdés
Erre a kérdésre ne csak rasszisták válaszoljanak. Nagyon érdekelne hogy a skinheadek minden zsidót utálnak? Már csak azért mert: Adam Sandler, Jack Black és a Miami Ink-ből az egyik férfi (bocs nem tudom a nevét) szintén zsidók.
2010. jan. 6. 17:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja meg persze a South Park egyik készítője ( Matt Stone ) is zsidó.
2010. jan. 6. 17:24
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Nekem semmi bajom a zsidókkal... Na jó azért zavarnak, de a hírességeket nem utálom, mert zsidók! :) Őket nem úgy ismertem meg, mint zsidókat ezért nem is úgy nézek rájuk.
2010. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Én nem utálom a zsidókat, se senki mást ha nincs okom rá.
2010. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Először is, nem nézek South Parkot, Adam Sandler olcsó poénjait sem bírom, Jack Black szintén hidegen hagy, és a Miami Ink sem szórakoztat.

Nekem éppen elég az, ha "államférfinak" nevezik magukat, és a parlamentben ülve dolgoznak a saját zsebükre. (Egyébként az egész világon így van.) Láttam már a Talmudot, megvan a véleményem az egész zsidóságról, nem kell, hogy még a szórakozásomat is ők töltsék ki. Olvasok, megnézek pár természetfilmet, PC játékkokkal vagyok elfoglalva, és a haverokkal is lógok, és hálistennek ezek a férgek nem teszik tönkre a lelkivilágomat, és nem változtatják meg agymosással az életszemléletemet liberálissá.


Szebb Jövőt!

2010. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Matt Stone zsidó? Akkor elég nagy önkritikája van
2010. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen Matt Stone zsidó.


Matt Stone magát személyesíti meg Kyleban.

Trey Parker pedig Stanbe személyesíti meg magát.


*Kenny pedig az egyik osztálytársuk után lett elkészítve. :)

2010. jan. 6. 20:31
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Én nem vagyok rasszista!!!

Mindenkit egyformán utálok.

Viccet félretéve mi van akkor ha zsidó?

És akkor? Ez van.

Adam Sandler igenis jó színész nagyon szeretem a filmjeit.

2010. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Az amerikai filmipar nagy része zsidó. Na és? Attól még a 10-edrangú amerikai filmek is százszor jobbak a magyaroknál, amikben mindig ugyanaz a 4 színész játszik. Igaz, hogy az usa sokkal nagyobb kis hazánknál, de akkor is...
2010. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
50%
Senki nem utálhat valakit, azért mert zsidó.És ha zsidó akkor mi van? Büdösebb, butább vagy esetleg kevesebbet ér mintte vagy én? Szerintem nem. És elég szép, hogy az emberek csupán ennyiért is utálják egymást, ert ez mindenkinek a magán ügye. Másik ember sorsáról sem dönthetünk és szomorú, hogy az emberek ilyen dolgokért különböztetik meg egymást. Sajnos ez mindig így volt és mindig is így lesz...:S
2010. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért utálja vki a zsidókat. Én el sem bírom képzelni, h a XXI. században még létezik oylan, h vki azért utáljunk, mert ilyen meg olyan a nézete (vagyis el tudom, mert hát létezik:)) ugyan ez a helyzet a háborúkkal. Miért nem lehet békességben élni és nem utálni a másikat.
2010. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!