Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajok, ti nem utáltok menstru...

Csajok, ti nem utáltok menstruálni?

Figyelt kérdés
Nem mehetek strandra, tiszta shit érzés a betét, tampont nem tok használni, és éjjel meg szinte mindig átázok :S Ja és mindig fosok, hogy nem látszik-e át a gatyán :S Meg mikor vége egy csomó ideig azon izgulok, hogy biztos elmúlt-e már, utána meg, hogy megjött-e már xD
2010. szept. 3. 18:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Alapból rohadt undorító dolog 'ott' vérezni... mert ha elvágom az ujjam, akkor oké hogy folyik a vérem, de amikor megjön, chm, nagyon utálom...
2010. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Istenem! Köszönöm, hogy férfinak születtem :D
2010. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon gyűlölöm.

Nem is tudom mi értelme(vagyis de azt tudom, mi célt szolgál de Istennek azért egyszerűbben is el kellett volna ezt intézni:D-de hát bűnhödnünk kell:D)

Azt az 1 hetet is alig bírom ki. És mivel én nem tampont használok, hanem pelenkát -.- még rosszabb.Főleg tesi órán. Viszont azt nem értem, hogy miért nem lehet ilyenkor felmentés kérni, mikor megvan?

Mert nekem ilyenkor piszkosul fáj a hasam, de gondolom a többi lánynál is így van! Nagyon rossz így vergődni egész nap:S

És alapból elég undorító,hogy OTT folyik valami!

A másik meg az, hogy ezekben a napokban általában én nagyon idegbeteggé válok. Bezzeg testvérem ő nem ilyen. Neki 3 napig szokott tartani, és nem is fáj a hasa, se a dereka..:'D

2010. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%

nálunk lehetett felmentést kérni mikor megvolt.

az hogy undorító-vagy sem ezen nem szoktam gondolkodni, ennyi erővel a pisálás is undorító (és tényleg, mégsem kérdezni senki hogy "ti nem utáltok pisálni?" xd).

fájni se szoktam, szerencsére suliba nem kell bejárnom, dolgozni se járok, tehát mennem se kell sehova ha épp megvan. idegbeteg se szoktam lenni, meg kb semmi. szóval én nem utálom, azt a 2-3 napot kibírom...

2010. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem mindig szokott fájni, de olyankor bizonyítottan hülyébb vagyok, és jobban ki tudom akasztani az embereket, mint amúgy ^^

Ja és mindig fosok, hogy nem látszik-e át a gatyán :S <-Ez velem is így van.

2010. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

nálunk elv. lehet felmentést kérni:D

egyébként ezt ugy kell felfogni hogy mikor tél van a fiúk sárgával irják a nevüket a hóba, hát mi meg.. mi meg pirossal:D

2010. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
hah nálunk vmi b zi tesitanár van, aki pont leszarja, és még minket szid... :S
2010. szept. 3. 18:18
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt az egy napot utálom, amikor elkezdődik, mert piszkosul fáj a hasam még gyógyszer mellett is egy pár órán keresztül... a tesiórákat megoldom, mert azt át lehet szenvedni így is (alapból nagyon szar a tesi), de a görcsök rosszabbak.
2010. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
én utálom nekem 3napig rossz közérzetem van miatta, fája hasam a derekam, alig bírok járkálni.............. na márcsak kb 30év és elmúlik :'))
2010. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Énisnagyonutálom.

1 hét uristen.

Ésrohadt undorító tényleg.:S

Én tesiből mindig kérek könnyítést,de akkorsme csináloksemit egésztesin.xDD

2010. szept. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!