Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajok, ti nem utáltok menstru...

Csajok, ti nem utáltok menstruálni?

Figyelt kérdés
Nem mehetek strandra, tiszta shit érzés a betét, tampont nem tok használni, és éjjel meg szinte mindig átázok :S Ja és mindig fosok, hogy nem látszik-e át a gatyán :S Meg mikor vége egy csomó ideig azon izgulok, hogy biztos elmúlt-e már, utána meg, hogy megjött-e már xD
2010. szept. 3. 18:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%

Én nem tudom miről beszéltek. A torna kifejezetten jó rá első nap, enyhíti a görcsöket. A többi nap meg már nem fáj szóval az se lehet kifogás.

Amíg betétet használtam én is gyűlöltem, de jó pár éve átálltam tamponra és azóta az első napot leszámítva(fájdalom) olyan mintha semmi nem lenne.

2010. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar.

Szoktam görcsölni,néha nagyon.Veszek be gyógyszert és ha van lehetőségem alszok egyet.Suliba persze aludni nem tudok...de akik jól ismernek látják rajtam,hogy szarul vagyok és inkább békén hagynak.Ha meg valaki felidegesít nagyon durván beszólok neki...Ez van.

Amúgy nálunk úgy van,hogy amikor menstruálunk akkor lehet könnyített tesit kérni.Na most én ezt sem szoktam,mert kibírom azt a dupla tesit.


Ám június óta egyre rosszabbul érzem magam,úgyhogy lehet,hogy idén élni fogok a könnyített tesi lehetőségével.Ami azt jelenti nálunk,hogy az arra az órára tervezett dolgokat meg kell csinálnom és utána leülhetek.De pl. nem is kell annyit futnom.

15/L

2010. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Éjjeli átázás.. igen, ez velem is így VOLT. De aztán átálltam éjszakánként az Always éjszakai változatára, és azóta gyakorlatilag soha sincs "balesetem" xD
2010. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon rossz. Nem az a rossz, hogy folyik a vérem, hanem a görcsök, és a zsibbadás. Szerencsére csak 3-4 nap. Az előtte való héten viszont nagyon érzékeny és ingerlékeny vagyok.
2010. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
de igazából az nem is olyan vér, hanem sokkal undorítóbb. amúgy én se szeretek. előzőleg írta valaki, hogy a torna jó tesz rá. igen, jót tesz, de az olyan tesi óra amikor 15 perceket futunk az nekem nem szokott jót tenni...:/ ha csak szimplán tornáznánk azzal semmi gond nem lenne olyankor.
2010. szept. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
én is Always éjszakai használok, de első éjjel még azzal is át szoktam ázni :S
2010. szept. 4. 12:53
 17/24 Hans Regenkurt válasza:
63%
[link] ha nem tudsz menstruálni katt ide
2010. szept. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
52%
Köszön jó isten hogy én férfi vagyok, és nincs menstruációm, és hálát az istennek hogy van mag ömlésem :D
2010. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én se szeretem,de viszont ilyenkor a nőknek nagyobb a teljesítő képessége és a tesi/mozgás nagyon jó rá,mert csökkenti a görcsöket;)am meg én első vagy még második nap görcsölök,de akkor sem nagyon,de iszonyatosan idegbeteg állat vagyok olyankor:D

És hát nem vmi guszta dolog sztem...tampont nem használok,mert még szűz vagyok és nem egy tamponnal,karom elveszítenixD csak humor:Dam azért,mert felnyúlni tövig és még teljesen feldugni azt a sz4rt, elég macerás és kellemetlen.A betét se jobb van h kidörzsöl,vagy átázok, vagy meglátszik,szal sehogy se jó:/

De havi 1x, 5 napig csak kibírom...muszáj sajna.

2010. szept. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
urálom.undorítóXD és még kellemetlen is..de csak van jóoldala.már aki szeretne gyereketXD
2010. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!