Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csajok, ti nem utáltok menstru...

Csajok, ti nem utáltok menstruálni?

Figyelt kérdés
Nem mehetek strandra, tiszta shit érzés a betét, tampont nem tok használni, és éjjel meg szinte mindig átázok :S Ja és mindig fosok, hogy nem látszik-e át a gatyán :S Meg mikor vége egy csomó ideig azon izgulok, hogy biztos elmúlt-e már, utána meg, hogy megjött-e már xD
2010. szept. 3. 18:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
urálod? :D:D
2010. szept. 11. 16:53
 22/24 anonim ***** válasza:
én szerencsésnek érzem magam,mert nekem max 2 napig szokott tartani,pedig már lassan 4 éve megvan : )) és eddig életemben egyszer fájt jobban,de az is hétvégén volt és algopyrintől elmúlt,hétfőre meg semmi bajom se volt már : )) de azért én is eléggé utálom,mindig parázok az átázástól,pedig tudom,h sose fogok,mert nagyon kevés is.szóval lehetne kellemetlenebb is,de azért nagyon utálom. : //
2010. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

szerencsés vagy uccsó :S

Nekem 4 nap kb, de az első két nap elég erős :S

2010. szept. 11. 17:57
 24/24 A kérdező kommentje:

bár régen több volt mint egy hét, és végig erős, most már jobb :)

És szerencsére a hasam sem szokott fájni csak ritkán, ennek nagyon örülök :)

2010. szept. 11. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!