Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A spirituális sátánistáknak...

A spirituális sátánistáknak mi a problémájuk a keresztény hittel?

Figyelt kérdés
Tehát nem az egyházra gondolok, mert azt még keresztényként is lehet utálni, hanem a keresztény hitre gondolok, hogy azzal mi a baj ?! Nem vagyok egyik oldalon sem, de szeretnék észérveket hallani, hogy elindulhassak valamelyik irányba..

2013. szept. 13. 16:39
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
De mire alapozzátok, hogy tudományos alapú a spirituális sátánizmus? Az a baj, hogy akvantumfizikát szokta a legtöbb áltudományra épülő spiritualizmus felhozni, ami egyszerűen tévedés. És még egyszer nem láttam senkit sehol, aki valódi látványos kézzel foghatóan megtudná mutatni nekem, hogy a meditációival képes hatni a környezetére. Pl találkoznék szívesen egy spirituális sátánistával, aki pl a gondolata erejével tőlem 2 pentire hozzáérve a kezemhez 50 celziuszfokos hőmérsékletűre felforrasztja a kezemet, és érezném, hogy ég a hőmérséklettől... Vagy bármi ilyesmi. Vagy lebegjen előttem, vagy olvasson a gondolataimben. Mivel okos ember vagyok, ezért az aktuális gondolatom is olyan lenne, hhogy manipulatív eszközökkel nem kiszedhető vagy kikövetkeztethető. Tehát ha megmondja a pontos tárgyat vagy képet amit elképzelek, akkor az elég bizonyíték. De senki nem képes az adott példákhoz felsorolt jellegű dolgokat véghezvinni, ami bizonyíték lenne.. Az hogy egy spitiruális sátánista akit pistikének hívnak, és azt állítja, hogy érzi a szellemeket, engem nem hat meg... Ez szimpla placebó hatás, mint ahogy a keresztények is érzik "isten" szeretetét... Kézzel fogható bizonyítékokat akarok. Vagy mondj nekem bármi példát, amit tapasztaltál, és fizikailag hat a környezetre. Minden spirituális sátánista csak tud valakit, aki tud valakit, aki képes iylesmire... De én még senkivel nem találkoztam. Ne érts félre, én szeretném a legjobban, hogy ezek a dolgok igazak legyenek, csak egyenlőre senki nem mutatott fel semmit számomra.
2015. márc. 29. 14:15
 32/34 Arszlán666 válasza:

A tudomány is utal többször is arra, hogy a spiritualizmus tudomány.


“Mint már hallottuk, minden ok szférája az Akasha, az okvilág. Bármely tudatos ok, mint amilyen

egy kívánság, gondolat, elképzelés – erős meggyőződéssel előidézve –, melyet ebben a szférában

teremtünk meg, az Akashában realizálódik az elemek segítségével, méghozzá attól függetlenül, hogy

melyik szinten vagy szférában végeztük el a realizációt. Ez az egyik legnagyobb mágikus

misztérium, és a mágus univerzális kulcsa, aki csak később, fejlődése során fogja teljesen

megérteni.”

-Franz Bardon: "Az igazi beavatás útja" © 1956


“Az éther az ötödik klasszikus elem az ősi görög filozófiában és tudományban. A görög felfogás

valószínűleg közvetlenül az Akashából, az éther hindu megfelelőjéből származik. A görög

tanításokban az éther volt az isteni tűz, a tiszta esszencia, ahol az istenek életk, és amit belélegeztek.

Ebben az összefüggésben úgy tűnik, az éther valamiféle sugárzó hő, mint a Nap hője, ami képes

elterjedni az üres térben. A görög “aither” szó az indoeurópai “aith” tőből (“ég”, “ragyog”)

ered . Ez a tő jelenik meg Aithiopia (Etiópia) nevében, ami valami olyasmit jelent, mint “felperzselt

föld”.


"A modern fizikában a sötét anyagot néha kvintesszenciának hívják, mivel sokban hasonlít a

klasszikus étherre."


Vagy például Nikola Tesla is kijelentette, hogy az energiának lehet parancsolni, és bármit el lehet érni vele.

Bár ő nem volt okkultista de ő tudománnyal, technológiával sok mindenre rájött arra, ami néhány ezer évvel ezelőtti embereknek természetes volt.


Hogy nagy eredményt érjél el, ahhoz kitartó munkára és időre van szükség, amit rajtad kívül senki sem tud megtenni.

Én nem vagyok annyira magas szinten, de azzal, hogy aurámat és a csakráimat tisztítom, és védelmező aurát építek magam köré, egyáltalán nem vagyok beteg, se náthás.

Mondjuk sose voltam egy beteges fajta, viszont mikor még nem ismertem a valódi spiritualizmust, akkor a megfázós időszakokban mindég beleestem a náthába, bár hamar el is rúgtam.

Pedig ugyan úgy étkezek mint eddig, eszek sok gyümölcsöt zöldséget, meg mindent, sportolok semmi színezékes szar "vitamin tablettát" nem szedek meg soha nem is szedtem még gyerekkoromban se, de ezelőtt ennek ellenére sikerült még is megfáznom, bár ha csak 3-5 napig voltam benne, de benne voltam.

De miután megismerkedtem a valódi spiritualizmussal, azóta, hiába vannak beteg emberek körülöttem, nem kapom el a vírust, pedig az egész családom most is benne volt az elmúlt időszakban, a munkahelyemen szintén mindenki, de én NEM!


Jobb a kifejezőképességem, jobban megy az edzés is, másként látok dolgokat, másként is tekintek rá.

Tudom, hogy ezek nem annyira kézzelfoghatóak, mint egy pirokinézis, levitáció, telekinézis, stb... de GONDOLKODJ EL rajta, hogy azért még is elég nagy sikerek MÁR EZEK is.


Nem tudok neked ennél többet mondani, viszont kérdezni igen.

Ha eredményt akarsz látni, akkor miért nem gyakorolsz?

Mi gátol abban téged, hogy gyakorold azt ami tulajdonképpen előtted van?

Miért nem a saját bőröddel akarsz tapasztalni?

Ez az egész rajtad áll, hogy ezeket a gátlásaidat levetkőzd magadról, és igen is, el kezdj gyakorolni, és tapasztalni.

2015. ápr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

"Vagy például Nikola Tesla is kijelentette, hogy az energiának lehet parancsolni, és bármit el lehet érni vele. "

Teszla ezt átvitt értelemben értette... EZ kb olyan mint amikor a bibliai dolgokat szó szerint akarja venni valaki "fanatikusa". A fekete anyagról már tudni, hogy valószínűleg 4. dimenzióban keringő fotonok összessége, igaz még sok ezzel a magyarázattal a hiányos információ. Az hogy pont nem betegszel meg mostanában, az lehet csak azért működik, mert te elhiszed, hogy nem betegszel meg, és a szervezet tudat alatt tudja, hogy nem vagy beteg, ezért nem is vagy az... Az emberi, sőőt minden élőlény teste a gondolatok által átszervezi magát. De ez inkább biológia, mint hogy bármiféle energiának köze legyen hozzá (spirituális értelemben). Még mindig nem teljesen tudom, hogy mégis fizikailag kivetítve hogyan néz ki ez az egész, ha mikroszkópnyi méretben végignézhetném? Pl vegyünk egy átkozást... Sokat gondolsz erősen arra, hogy valaki megbetegszik, akkor a gondolatod ereje által a másik testének egy-egy atomja elkezd abnormálisan viselkedni, és kialakít magán vírusokat? Nem tudom elképzelni magát a folyamatot... Tehát ha a spiritualitás tényleg tudománnyal "összeköttethető" hogyan működik fizikailag az egész? Ha gondolok valamire, akkor tudományosan hogyan hat az pl egy pohárra...? Ami pedig tudományosan bizonyítható, az mérhető is. Mérhető bizonyíték pedig nincs, hogy a gondolatod által egy pohár vízre pl olyan hatással tudnál lenni, hogy növekedne a hőmérséklete. több százezer embert vizsgáltak meg, akik saját bevallásuk szerint spirituális képességekkel bírnak, mégis a tesztek egytől egyik cáfolták hogy létezne spiritualitás. Akkor mégis milyen alapon kellene elhinnem, ha egyszerűen tudományosan cáfolható az egész? Senki nem tud felmutatni nekem olyat, hogy "figyelj xy találkozzunk holnap délután 5-kor, és egy alsónadrágra vetkőzve, semmi eszközzel az általad válaszotott tárgyat, bármi is az és kevesebb mint 50 grammos a levegőbe emelem neked a gondolatom erejével". De bármit elfogadnék... De nulla... Senki nem bizonyított még semmit. Eleve ez a spiritualitás és a tudomány ugyan az, ez csak egy kitaláció, semmi alapja nincs. Semmi bizonyíték nincs, amire ezt a kijelentést alapozhatnátok... Én szeretném a legjobban, hogy ez az egész igaz legyen, de minden jel arra mutat, hogy nem igaz. Igaz a gondolat erejében egyre jobban hiszek, mert mostanában olyan dolgok történtek velem, amikre csak msotanában gondoltam... De mivel nem vagyok naív ember, mint az emberek 99%-a, ezt véletlen egybeesésnek tekintem, vagy placebó hatásnak.

2015. ápr. 1. 12:59
 34/34 Arszlán666 válasza:

Átkozás, és egyéb energia munkákról

Minden energiának van színe, mit különböző munkára lehet használni.

Átkozásnál, ha halálmágiáról van szó akkor az az energia szürke.

Ezek az energiák szabad szemmel nem láthatóak, csak akkor ha ki vannak nyitva azok az érzékek.

A rovarok például látják az ultraviola színt is, és ez az embereknél is kifejleszthető.


De most válaszolj légyszíves ezekre a kérdéseimre.


"Ha eredményt akarsz látni, akkor miért nem gyakorolsz?

Mi gátol abban téged, hogy gyakorold azt ami tulajdonképpen előtted van?

Miért nem a saját bőröddel akarsz tapasztalni?

Ez az egész rajtad áll, hogy ezeket a gátlásaidat levetkőzd magadról, és igen is, el kezdj gyakorolni, és tapasztalni."

2015. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!