Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A spirituális sátánistáknak...

A spirituális sátánistáknak mi a problémájuk a keresztény hittel?

Figyelt kérdés
Tehát nem az egyházra gondolok, mert azt még keresztényként is lehet utálni, hanem a keresztény hitre gondolok, hogy azzal mi a baj ?! Nem vagyok egyik oldalon sem, de szeretnék észérveket hallani, hogy elindulhassak valamelyik irányba..

2013. szept. 13. 16:39
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Már bocs, de szerintem az az ésszerű gondolkodás, ha elsőnek a logikusnak tűnő magyarázatokat vesszük alapul.

Ha leesik egy alma a fáról, akkor nem Angelfa angyala jelzett, hogy töltsek egy 5-ös lottót, hanem a fizikai hatások következtében leesett az alma.

Rezgések...


A szem reflexerűen rezzen egy nagyon aprót például hazugság esetén, így reagál az agy a hazugságra, színtiszta biológia. Konkrétan ha belegonodolunk mindenre van ésszerű magyarázat, nem kell naív okkult dolgokat keresni válaszként. ha áthúzok egy pengét a kezemen megvágja, mivel a pengének a molekulái surlódnak az én kezem molekuláihoz, és bele hatol, mi szükség lenne bármi féle egyéb "energiára" . Minden működik az egymásra való hatások alapján, nem hiszem, hogy valami féle energiák "amikről nem is tudni igazán hogy mik" hatással lehetnek ezekre a fizikai folyamatokra, mert akkor be lehetne bizonyítani.


Egy hőmérő hőmérsékletét ha valaki nekem 37 fokról 60 fokra emeli, úgy hogy az ÉN KEZEMBEN van a hőmérő, az egyértelmű bizonyíték. Vagy ha olvasnak a gondolataimban, vagy ha repül valaki, bármi ilyesmi. De a fizikai világra az agy semmilyen módon nem képes hatni....


Ha valaki azt hiszi a gondolatai által vonzotta be azt ami történt, az sem igaz, csak 10000 emberből 100-nak bejött ez a dolog, és az a 100 akinek MATEMATIKA miatt bejött a "gondolata" hívő lesz. a maradék 9900 pedig azt hiszi, hogy biztos nem koncentrált eléggé ! :D

Kíváncsi lennék némi gondolat átvitellel tudnál-e egy személyleírást írni a külsőmről, vagy arról, hogy hol dolgozom. (kétlem). Pedig egy démon szinte tuti hogy megtudja ezt mondani neked.


A másik... HA Démonokkal kommunikáltok, akkor miért nem kutatjátok fel, hogy a világűrben hol van vízzel borított bolygó ? MEgmondanátok, a tudós társaság odatenné az "űrtávcsövet" (műholdat), és meglenne a bolygó...

Ez egyértelmű bizonyíték is lenne az egész világ számára, így minden ember áttérne hamarosan a spirituális sátánizmusra, kettő lenne egy bolygó végre, ami szükséges lesz idővel a földnek...

2013. szept. 21. 14:30
 22/34 A kérdező kommentje:

Egyébként a logikám alapján az agy generálja az elektromos dolgokat, tehát az agy generálja a gondolatokat, szóval nem is a gondolat uralja az agyat, csak azt hisszük. Ezért van az, hogyha meghal az ember, akkor nem képes gondolkodni... Ha feldobok egy labdát leesik, mivel ezek a fizikai törvények (nem értem az energiáknak a spiritualizmusban milyen összefüggése lehetne ebben ezek nem világosak...).


Ellent mond az okkultizmus eleve a fizikai dolgoknak.

Egyedül egyetlen egy esetben lehet igaz mindkettő

(hozzáteszem ez az én aberált elméletem). Tehát akkor, ha minden gondolatból jött létre, pontosabban tudatból... De mi az a tudat ? Mi számít tudatos lénynek ?


Egy robot amibe belerakok egy speciális agyat, és úgy gondolkodik mint én, akkor már gondolkodik, tehát van tudata, így képes akár halál után Démonná válni ? Egy könyvnek lehet tudata, és aurája ?


A robotos kérdésre különösen kíváncsi vagyok...

2013. szept. 21. 14:38
 23/34 A kérdező kommentje:
Az okkultistákat, spiritualistákat mindig is a legnaívabb embernek tartottam... Hogy őszinte legyek a logika alapján az elméletem szerint nem szabadna, hogy létezzen bármi is ezen a világon. Semmiből nem lesz valami. Szóval alapvetően nem ülhetnék itt elvileg, eleve nem értem hogy létezhet bármi is a semmiből.
2013. szept. 21. 14:42
 24/34 anonim ***** válasza:

Min sértődtél meg pontosan?

Arra kértelek, hogy olvasd el amiket írtál eddig, és gondolkodj el magadon, ehelyett csak ugyanazt szajkózod.

Továbbra is az energia mindennek, amit felsoroltál.

(pl a tömegvonzás elektromágneses alapon működik.)

Nekem abszolút mindegy kit minek tartasz, csak gondolkodj el az életeden.

Hova vezet téged a gondolkozásod? Depresszió, öngyilkossági gondolatok, nem uralod magad, romokba vagy. Ha tetszik, ragaszkodj csak hozzá, én nem leszek kevesebb, hogy a tehetetlenségedbe megülsz, az eredeti kérdésedre amúgy is megadtam a választ.

2013. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Nem sértődtem meg, konkrétan semmin nem tudok megsértődni, vagy ha valaki megsért, azt megtorolom.

Öntörvényű vagyok, a törvényeimnek és az elveimnek élek.

Nem jó ez a negatív állapotom, de nem vagyok képes változtatni ezen. Ez alap tulajdonság, ami a DNS-ben és az agyban rögzülve van, elméletileg lehetetlenség mássá válnom mint ami vagyok.

2013. szept. 21. 19:40
 26/34 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy beismerted: az elméleted téves. A jellemfejlődés lehetetlenség az elméleted szerint, mégis sokan megvalósítják. Ezek után nincs okom folytatni a vitát, ez volt az utolsó hsz-em.
2013. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
A keresztèny hittel az a baj hogy rabszolgalelküvè, tökèletes àldozattà teszi az embert a (van errôl egy jò kis film a youtube on hogy az istenek mindig az ègbôl szàllnak alà szoval idegenek aztàn jön a teremtès törtènete az idegenek gènmodosìtjàk az ösembert hogy tudjanak nekik dolgozni szolgàkat teremtve ... nem tudom tovàbb ezek ilyen jòl leirt feltètelezèsek ... de ha megfigyelitek a bibliàban mindig azok a rosszak akik segitettèk az emberisèget làsd:promèteusz -elhozta az embereknek a tüzet ès ezèrt letaszitottàk a pokolba akkor a kìgyò a paradicsomban aki ...erre màr nem emlèkszem)
2013. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Igazából a kígyó hazudott, mondja, hogy "nem haltok meg"

a mondat másik fele persze igaz, hogy "felvilágosulnak".

De a mondtat első része hamis, tehát a kígyó hazudott, és nem jót akart nekik... De a spirituális Sátánisták eleve tagadják a bibliát, akkor nem értem miért kerül szóba a teremtéstörténet.

2013. szept. 24. 06:27
 29/34 A kérdező kommentje:

Egyébként tegnap kipróbáltam a meditálást, nem nagyon tudok transzba menni, de fél óra meditáció után a jobb karomat a fal fölé raktam, fölé olyan 3 centivel, és nagyon forrónak éreztem a kezemet, fogalmam sincs, hogy ez most a "fent lévő kezem" hője, vagy valóban az energia jelent meg ilyen hőmérsékleten. ÚGy érzem mintha ilyen 60 fokos lett volna, és amikor már majdnem hozzá ér némi taszítást éreztem. (De lehet hogy csak halucinálok, vagy placebó hatás, vagy csak szimplán az alap hőt éreztem, szóval ez nem bizonyíték még :D ). Egyébként ebből látszik, hogy én nem vagyok naív, de idővel ha tényleg lesz egyértelmű bizonyíték biztosan meggyőzöm magam.

Viszint Sátán, és Démonok felé irányított imát nem fogok csinálni, nem bírok semmiben, így feltételezem, hogy lehet hogy valaki "elszedi azt az energiámat" .

2013. szept. 25. 06:17
 30/34 Arszlán666 válasza:

Ne tudod, hogy mennyire aktuális ez a kérdés, de minden féle képpen kifejtem gondolataimat, mert akárki ha láthatja ezt a beszélgetést tanulhat belőle.

Ahogy eddig kommenteltél kérdező, te nagyon bal agyféltekés vagy, tehát materiális típus mint ahogy azt Zoboleh is kifejtette.

A materializmussal nincs is semmi gond, mert épp úgy szükség van a vágyakra, kézzel fogható dogokra mint a spirituális dolgokra, ami jobb agyféltekés.

Tudomásul vettem azt is, hogy te látványosságot akarsz, ami tényleg bizonyítaná számodra, hogy igen is létezik a spiritualizmus.

A spiritualizmus a tudomány maga, minden belőle fakad.

Az olyan tudományok, mint fizika, kémia stb... mind a spiritualizmusnak a materiális változata, tehát az egyik nincs a másik nélkül.

Hogy a mai emberek kb. 85%-a ennyire materialista, ez annak köszönhető, hogy a zsidóság a régi vallásokat megkorrumpálta, és materializálta, ilyen a kerszténység, meg az iszlám is.

Ahol nem bírta kiírtani a spiritualizmust, ott meg lebutított korcs verziót terjesztettek el, mint a hinduizmus, buddhizmus.

Olyan kézzel fogható dolgokat akarsz látni, mint a pirokinézis, levitáció, telekinézis stb...?

Akkor fejlődj, és majd magad fogod látni, tapasztalni.

A tudás előtted van, csak le kell olvasni mindet, és aztán gyakorolni kell, jógázni, meditálni, és idővel fejlődni fogsz.

Nem fogsz egyik napról a másikra tűzgolyókat dobálni, miközben repülsz, ahhoz, hogy sikereket elérjél, igen is időt kell szakítani a dolgokra, és minden nap gyakorolni kell, mert az egyik munka a másikra épül, épp úgy mint a fizikai edzésnél.

Ha csak gyakorolgatsz, akkor semmi sem fog történni, meg csak nagyon hosszú idő után fogsz valamit is érezni, épp úgy, mint a fizikai edzésnél.

De mindenek előtt az alapokat kell elsajátítani, tökéletesen, és majd utána jöhetnek, a bonyolultabb dolgok.

Amikor az ember edzeni kezd, nem rögtön a 200 kilót nyomkodja fekve, mivel kezdetben meg sem bírnád mozdítani, ha még is kicsit megmozdítanád, nagy a valószínűsége annak, hogy maradandó károsodást szenvedne el a tested, vagy legalább is egy jó hosszú időre búcsút inthetnél az edzésnek, mire felépülnél.

Ugyan ez a helyzet a spirituális fejlődéssel.

Mert ha olyan meditációkkal kezded, amik haladók, jobb esetben nem sikerül, rosszabb esetben akár maradandó károsodást szenvednél el, vagy még rosszabb.

És akkor fogsz tapasztalatot szerezni, ha fejlődsz.

Ha egy autót is megszeretnél kapni, érezni akarod, hogy milyen vezetni benne ülni stb... akkor legtöbbször azért is meg kell dolgozni, hogy megszerezd rá a pénzt.

Valamit, valamiért.

Ugyan ez van a spirituális tapasztalattal is, hogy valamit valamiért.


A tudás INGYEN van!

Még az sincs, mint más "nagy tudású" ezo-fosoknál, hogy fizetned kell mint a katonatiszt, és majd utána "tanítanak" valamire, ami inkább csak placebó hatás, és nem ér semmit se, csak arra jó, hogy az ember azt mondhassa, hogy "húha".

Ebből kifolyólag, a Spirituális Sátánizmus nem követel semmi pénzt, persze lehet adakozni aki akar az angol nyelvű JoS-ra, de ha nem adakozol, akkor nem adsz semmit, mivel nem mindenki tud vagy akar.

Ennek ellenére, ugyan úgy közzéteszik az új fajta meditációkat, anélkül, hogy te adakoztál-e vagy sem.


Hogy miért utáljuk a kereszténységet?

Ezért: [link]

Vagy a fenti link pdf. változata: [link]


Miért gyűlöljük a zsidókat?

Ezért: [link]

De a Spirit Of Eridu weboldalán, meg az Elysium weboldalán a JoS Magyar Változatának a weboldalán, illetve a pdf-ekben olvasottak alapján, még többet fogsz tudni a zsidóságról, és arról, hogy miért gyűlőjük ezeket a mocskos parazitákat.


Ha érdekel a Spirituális Sátánizmus akkor olvasd el a Spirit Of Eridut: [link]


az Elysiumot: [link]


illetve a JoS Magyar Változatát: [link]


Remélem, hogy ez kielégíti a válaszodat, és mindenki válaszát, és tudtam segíteni.

2015. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!