Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Nirata kérdése:

Mi a véleményetek arról, hogy Sasuke hokage szeretne lenni?

Figyelt kérdés
Ez a 631 fejezetben van. Én fogtam a fejem

2013. máj. 22. 18:16
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

jaja!

Csak is Naruto!

2013. jún. 1. 14:58
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Sasuke cheater
2013. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Én más véleményen vagyok.Kishi szerintem pontosan tudja,mit csinál.Sasuke nézetei,szerintem,nem változtak sokat.Ahogy így olvastam azóta...sok utalás volt,hogy nem a megjavulás a szándéka...valami más,de hogy mi,arra még nincs ötletem...Talán valóban hokage szeretne lenni,de az 100as hogy nem lett kis angyal!
2013. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

23-as, és mégis akkor sasuke milyen logikát követ? ami eddig történt: elmegy-tanul-megöli a sensei-ét-megakarja ölni itachi-t-megöli itachi-t - bosszút akar állni konohán mer miattuk halt meg itachi- szinte megöli karin-t - csatlakozott minden bűnszervezethez :/ - elmegy megkeresni az edo-tachi-t - harcol kabuto ellen- feltámasztja a kage-kat-megy harcolni - kijelenti, hogy ő lesz a kage.... ja és feléleszti a sensei-ét



orcsi marcsi észjárásáról meg inkább ne is beszéljünk.... :=/

2013. aug. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
23as vagyok.Hát,bocsi,de nekem eddig semmi sem volt vele kapcsolatban furcsa.Logika?Nos,utálja a bátyját,mert úgy tudja,hogy csak úgy,hogy tesztelje az erejét kinyírta a klánt.Majd Tobitól megtudja,miután megölte a bátyót,hogy Itachi valójában jó és mindent érte és a faluért tett.Ezért Sasuke-és ezért szar az észjárása-úgy gondolja,még a story után is,hogy nem csak Danzout kell kinyírnia(miközben ugye ő intézte az egészet)hanem mindenkit Konohából,mert ők azért élnek boldogan mert a bátyja feláldozta magát-ami még idegesíti Sasukét,hogy a faluban mindenki bűnözőnek tartja Itachit...az úgy oké,de most minek lemészárolni egy falut,amiben senki nem tud semmiről csak azt,hogy Ita megölte a rokonait,miközben a vezetők intézték?Danzou meg hasonlók eltüntetése még érthető,de a többi ember...És Orochimaru meg Karin?Minek ide logika,miért ezt keresed?Egyszerűen azért mert Marcsihoz is,mert ő úgy látta nem lesz elég erős Konohában,és nem tudja felülmúlni a bátyját-irány a hatalom,azaz Orochimaru:) Kapott is,oké,megölte,megvilágosodott...És a bosszúvágytól,a haragtól elsötétült az elméje.Marcsi alatt és közbe még nem volt az,ott még a fény oldalán állt-csak épp nem érdekelte a falu,a barátok,csak a bosszúja.Akkor még senkit nem akart megölni(Itachin kívül),még Suinak is megtiltotta.Danzou keresésekor vált igazán sötétté,a bosszú lett a lételeme,nem csak egy "küldetése"...már nem látott mást,csak ellenséget mindenkiben és nem kötődött senkihez.Megszűnt a Taka kicsi csapatszelleme is(ami még a Killer Bee-vel való harcban jelen volt),ők már csak eszközökké váltak.Már nem érdekelték az életek,csak a bosszú,és bármi áron.Amikor a halott Itachival találkozott sok minden megváltozott benne,a bátyja adott neki egy kis fényt,hogy átlássa a dolgokat.Aztán ezért megkérdezte hát a hokagéket,és végül helyreállt a gondolkodása.Vagyiss..egy picivel jobb lett.Szóval ahelyett hogy elpusztít sok ártatlan falubelit,ő lesz a hokage és megakadályozza,hogy ilyen kláni ellentétek és előítéletek kialakuljanak.Ez az ő "logikája".De emögött van egy rejtett dolog is..valami,amire nincs ötletem:)Csak a gondolkodása változott,a természete nem.
2013. aug. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Orochimaru észjárását kihagytam.Benne se találtam furcsát.Ő független karakter.Igaz,hogy a kis Narutoban ellenségként gondoltam rá és nagyon negatív szereplőként de...

Ő nem az a tipikus ellenség,mint a többi világuralós meg hasonlók.Ő magának akart megszerezni dolgokat,akármilyen áron,az egész Konohás balhé is Sasukéért volt...vagyis a sharinganért.Egyébként senkit sem piszkált.

Én úgy gondolom,megkedvelte Sasukét,mármint ne érts félreXD...mint mester.És független személyként egyszerűen kíváncsi,főleg hogy mit tesz majd Sasuke.És egyébként is,neki sem jó hogy egy ekkora hatalmú személy,mint Obito garázdálkodik.

2013. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
az,hogy sok sikert neki hozzá!
2014. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
és narutoból soha a qva életbe nem lesz hokage
2014. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
57%

SASUKE NEM EGY K!CSÖG!!!!!!!!!!!!!!!!!!SASUKE LENNE A LEGJOBB HOKAGE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NARUTONAK PEDIG AKADJON A TORKÁN A RAMEN ÉS FULLADJON MEG

2014. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"Szánalmas húzás. Sasuke borzalmasan megírt karakter, mindig teljesen logikátlanul cselekszik. Kishimoto ezt nagyon elrontotta."

Egyetértek. Én komolyan dühös lettem mikor ezt kijelentette a harctéren, dobtam is a mangát pár hétig. Kishi olyan szinten favorizálja Sasukét.. aggódok mi lesz a végén. Remélhetőleg nem felejti el, hogy a manga neve Naruto.

2014. szept. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!