Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Nirata kérdése:

Mi a véleményetek arról, hogy Sasuke hokage szeretne lenni?

Figyelt kérdés
Ez a 631 fejezetben van. Én fogtam a fejem

2013. máj. 22. 18:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Szánalmas húzás. Sasuke borzalmasan megírt karakter, mindig teljesen logikátlanul cselekszik. Kishimoto ezt nagyon elrontotta.
2013. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%

"Szánalmas húzás. Sasuke borzalmasan megírt karakter, mindig teljesen logikátlanul cselekszik. Kishimoto ezt nagyon elrontotta."


Egyet értek . Nagyon gyér szintje van már a mangának is.

2013. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
81%
hát én azt hittem rosszul olvastam. az rendben van hogy megjavult de ez szerintem hülye húzás volt kishitől. egy embernek nem változnak meg ennyire a nézetei ilyen kis idő alatt. kioshinek nincs már ötlete. pedig igazán jó manga nem kéne elrontani a végét.
2013. máj. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen hosszú sorozatoknak mindig elrontják a végét, szóval nekem nincsenek nagy elvárásaim, aztán maximum pozitívan csalódok.
2013. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Én sokkot kaptam Sasukétól...

Nagyon szeretem a Narutot, de szerintem az egész 631-es fejezet túlzás volt

2013. máj. 23. 16:21
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Ritkán látni ilyet, hogy ennyire egyezik az emberek véleménye :D
2013. máj. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
én is eggyetértek az előttem szólókkal. Ép pároslábbal rúgnám ki Sasukét még a körzetből is ha így viselkedett volna velem,most meg nagy haverom akarna lenni,és elcsórni az álmaim.
2013. máj. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
55%
akkor egy kicsit legyek kulonc...en mar vagy fel evvel ezelett azzal viccelodtam a barati koromben, akik olvassuk a narutot, hogy az lesz az egesznek a vege, hogy sasuke lesz a hokage es a legutolso oldalon pedig kakashi felfedi az igazi arcat (most a kakashis reszt nemkell figyelembe venni :P ) a lenyeg az hogy szerintem legalabbis csaknagypoen lett ez a huzas es kitudja, meg valami jo is kisulhet belole ;)
2013. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Ebből már semmijó nem sülhetki .. pocsék és logikátlan az utóbbi időben a naruto manga , a tegnapi rész meg feltette az i-re a pontot.
2013. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Sajnos a Pein harc óta eléggé romlott a színvonal ( szerintem)

És ezt a találkozást is sz@rul oldották meg, legalábbis nem így kellet volna, és sztem az is túlzás volt, h Minato is tudja használni a róka chakráját

2013. máj. 24. 14:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!