Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Nirata kérdése:

Mi a véleményetek arról, hogy Sasuke hokage szeretne lenni?

Figyelt kérdés
Ez a 631 fejezetben van. Én fogtam a fejem

2013. máj. 22. 18:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

"sztem az is túlzás volt, h Minato is tudja használni a róka chakráját"

Na ez meg a másik. Az egy dolog, hogy a chakra egy része benne van, de maga a róka meg teljesen Narutoban.

2013. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
2013. máj. 24. 16:23
 13/31 anonim ***** válasza:
78%

az érvelés, hogy meg fogja akadályozni, hogy még egyszer ilyesmi előforduljon, szerintem jó volt... talán akkor már az egész rendszeren kéne változtatni, h ne hokage legyen, ez a kijelenés így gáz volt :D vagy lehetne anbu vezető

szerintem a rész legfárasztóbb szereplője így is Naruto volt, aki mintha várt volna az érkezésükre (mmint Sasukééra meg Minatoéra), egyszerűen logikátlan és fárasztó volt, mintha menőzni akarna pff ://

2013. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Sasuke elég cuki (szerintem) de a viselkedése, meg a modora.... haljon éhen talicska balesetben, ha ő lesz a hokage :P NARUTO jobb :/
2013. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Következő fejezetben már az lesz, hogy Sakura is hokage akar lenni, mert ha jól tudom neki még annyi célja sincs, mint amennyi Sasukenek volt.
2013. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 kazuki válasza:
100%
''halljon éhen talicska balesetben ha ő lesz a hokage...'' leestem a székröl a röhögéstől de amúgy én is így vagyok vele többször majdnem megölte narutot vissza jött mint ha mi sem történt volna de nagy a barátság minden és még Naruto álmait ís elvszi(sakura,hokageség stb) úgyhogy már most éhen halhatna talicska balesetben a k*csög!
2013. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
2013. máj. 25. 12:41
 18/31 A kérdező kommentje:
Igen! Így lenne a helyes: [link]
2013. máj. 25. 12:42
 19/31 anonim válasza:
100%

Sztem a leghülyébb az lenne, ha Ino is az akarna lenni :D

Sz@rjon villamost a következő hokagejelölt. Dattebayo. Én Naruto párti vagyok.

2013. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
100%
Szerintem ez a kijelentés csak arra volt jo,hogy kicsi humort csaljon a mangába,mint az a Sakura Naruto barátnője kijelentés,szerintem,ezt Kishimoto sensei se gondolta komolyan,ez inkább azt is mutatja,hogy a két régi barát ujraa barátiasan verseng valamiért,és Sakura is csak azért mondhatta az utobbi felyezetben,hogy is hokage akar lenni,hogy egyy kicsit hergelje a fiukat és hozza meg a harckedvüket,szerintem se Sasuke se Sakura nem lehet hokage,Sasuke anbu lessz,es Sakura meg orvosi ninja,csak Naruto lehet hokage
2013. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!