Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az a Handkammer Jade?

Ki az a Handkammer Jade?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 19:31
 71/95 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, mondjátok már el mire irigykedjek? Arra, hogy mindenki utálja? Hogy pszichológushoz kell járnia, mert tönkretették idegileg? MIRE? Erre a büdös kérdésre, senki nem válaszolt még nekem...
2013. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/95 anonim válasza:
5%
A barátja Bakk Mátyás, az osztálytársam, volt. Szakítottak. A csaj jó fej csak meg kell ismerni. És mellesleg, ha nem ismeritek személyesen, akkor mi alapján ítélkeztek felette..gratulálok! :)
2013. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/95 -DA-AMD válasza:
74%
Ah.... meg mondom mindenkinek az igazat iskola tarsam volt ... Es regen jobba voltunk aztan mikor "celeb" lett. Akkor teljesen mas ember lett.... Es mondom az elozo kommenteloknek... Igazazad van kunyizik egyfolytaba... tobbszor kert tolem 500-2000ft-ot .Es en hulye mindig adtam es meg az is bele jatsszodot,hogy nagymamaja a szomszedom... 1utcara lakok a nagymamajatol... Es tobbet koltotemra mint a baatnomre... vagyis en hulye havi 5000-20000ft adok Jadenek... vagyis kikunyizik... Baratnomre max 10k es az max. jadebel 5000 az alap. Udv.AMD
2013. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:
86%
pedig mintha szüksége lenne a pénzre:D:D:D:D:
2013. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 anonim ***** válasza:
100%
Ő KÉR PÉNZT, MIKOR TELE VAN LÓVÉVAL? nem mintha sajnálnám tőle, de ez nagyon undorító dolog...
2013. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/95 anonim ***** válasza:
0%
Egy 15 éves gyönyörű lány,aki ezt ki is használja,mindent meg kap,ennek ellenére aranyos,csak kicsit rib.is mivel lefeküdt a kiss saniyval:||
2013. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 anonim válasza:
100%

Ez csak egy taknyos kölyök, akit sok tinip*csa imád mert ő olyan tökéletes. Van a pofáján egy rakat vakolat, a képeit ps-elei, miközben van barátja más fiúknak ír olyat hogy megb*szhatják, osztja az eszet holott neki sincs. Mit tett azért hogy a tv-be kerüljön? Anyuci lemondott két havi fizuról, ő pedig szépen pislogott neki ezért. A sztárok azok, akik tettek valamiért ezért a címért. Ha valaki azt mondja hogy felnéz Dave Grohl-ra, vagy Kurt Cobain-ra (†), vagy bárkire aki ér(t)valamit megértem, dehogy egy élettelen kis kölyökre!? Könyörgöm emberek, ne süllyedjetek már a talajszint alá. Lassan szégyenlem felvállalni hogy ember vagyok, miközben sokan egy tinilányt bálványoznak. Nem tudom mit tett ez a csitri, de nem is érdekel. Csak ne ezt nyomassák mindenhol.

15/L (Igen, vannak még kivételek, akik nem rajonganak érte koruk ellenére!)

2013. aug. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim válasza:
56%
Csaj egy lány aki szép de am ku*va hülye nekem az osztálytársam volt mondjuk sokat beszéltem vele de hülye am csak egy évig volt a sulinkban mert átjött valamiért a bajzából egy évre azt visszament
2013. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
100%

Robi9564

A "mondat", amit leírtál, stilisztikailag és helyesírásilag annyira csapnivaló, hogy kétszer kellett elolvasnom, mire felfogtam "mondanivalód" lényegét. Tanulj meg normálisan fogalmazni.

2013. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim válasza:
100%
nyers megfogalmazás de igen ez a lényeg dióhéjban :DDD
2013. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!