Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az a Handkammer Jade?

Ki az a Handkammer Jade?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 19:31
 61/95 anonim válasza:
17%
szerintem meg mindenkinek a saját dolgával kéne foglalkozni... rendben. a csajnak leírták vagy 2000-szer hogy haljon ki vagy hogy k***a/r***nc.. minek kell folytatni? szerintem felfogta hogy mi a véleménye egypár embernek róla, de ha van egy kis esze akkor nem foglalkozik vele.. amúgy meg teljesen igaza van abban hogy az emberek hibáznak(ez volt a válasza a mozis ügyre).. most csak gondolkodjatok el egy pillanatra.. ti semmi olyat nem csináltatok amit megbántatok? ha nem, akkor ha akarjátok, ha nem, úgy is fogtok. mellesleg a csaj 15 éves és nála sokkal rosszabbak is vannak(pl 11-12 évesek) szóval őt még nem is lehet annyira rossznak mondani
2013. júl. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
utolsó: 14 évesen történt a dolog:):):)
2013. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim válasza:
100%
Na akkor én annyit mondanák, hogy elsőnek az egyik barátnőmtől hallottam hogy ki ez a Jade..gondoltam na jól van megismerem stb stb..Na de az nekem már nem jön be hogy felvállalja hogy őt ujjazgatják mozi közbe, sőt még videóba be is mondta.Meg rámászik sok fiúra amikor van pasija, na az meg már tényleg undorító hogy avval vág fől, hogy ő gazdag meg ilyenek, lehet nem interneten de egy csaj aki jóba volt vele...mint barát...az mondta.Látszik rajta amúgy is hogy milyen beképzelt.Undorító hogy 14-15 évesen ujjazgatják ráadásul barátságból kérte meg, MOZI közbe..-.-""
2013. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:
95%
Handkammer Jade egy gyerek. Sem több, sem kevesebb.
2013. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
90%
Egy kis senki :D
2013. júl. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 anonim válasza:
43%
De ti mirol beszeltek? nem csak ugy felvallalta h " jajj kepzeljetek megujjaztak a moziban " egy embernek elmondta akiben bizott es o meg felrakta a netre.. ezek utan milyen lenne ha letagadna?:D ne okoskodjatok mar mintha mindent tudnatok rola... ezerszer rosszabb emberek vannak nala volt ez a szuromi is tizennegy evesen pucer kepeivel. de ti jadet talaljatok meg mert sok az irigy ember akiknek sz*r az eletuk
2013. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: szánalmas vagy, nem látod, hogy Jadet mindenki utálja? Mellesleg, mi az, hogy hercegnőnek hivatja magát? Az az instagram neve hogy swagjade. EBBEN A CSAJBAN HOL A SWAG? az egy dolog, hogy anyuci-apuci megvesz neki minden fullcapet, meg egyszál melltartóban tornázik, produkálja magát a világnak, de könyörgöm, komolyan, hogy lehet ezért a csajért rajongani? Ott hazudozott, hogy ő kóráhzba megy meg stb... EGYSZER NEM VOLT EMIATT KÓRHÁZBAN, HOGY SOKAN BÁNTOTTÁK. a pszichológus az egy más téma,ott tényleg volt....(már elvileg)... másrészt mindenkit cserben hagy, aztán csodálkozik, hogy őt is megutálja mindenki. CSODÁLKOZIK.volt a barátnője a Rea, elmentek vásárolni, a csaj kikönyörgött Reától egy 4000Ft-os felsőt, hogy vegye meg neki, megvette, 1 hét múlva már nem is ismerte Jade, meg meg akarta veretni. ILYEN EMBERRE NÉZTEK FEL?:):):) és amikor a Gloria askjából kiírt egy magát védelmező szöveget,mintha a Glori irta volna?:) ÉBREDJETEK MÁR FEL JADERKÉK:) [link] meg ez is mi? könyörgöm. "a barátaival poénból videóválaszokat adtak, majd egyre többen lájkolták azokat a videókat, képeket, válaszokat melyet a hercegnő posztolt nap mint nap. "A HERCEGNŐ VÁGOD?:D:D:D:D:D MAGYARORSZÁG ÚJ HERCEGNŐJE HANDKAMMER JADE ANNA! tapsvihar.
2013. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 anonim ***** válasza:
0%
én találkoztam vele westendbe és 6kiló alapozó volt rajta. EGYÉBKÉNT ARANYOS LÁNY nem tudom mik ezek a szövegek hogy ''mindenkit kihasznál stb''
2013. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 anonim ***** válasza:
10%
SOK AZ IRIGY EMBER:) ennyi
2013. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
100%
en azt nem ertem, mire kene irigynek lenni:)
2013. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!