Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az a Handkammer Jade?

Ki az a Handkammer Jade?

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 19:31
 41/95 LOXD válasza:
20%
egy éjszakás kalandra elmenne
2013. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/95 anonim ***** válasza:
79%
Hát én a mai napon fedeztem fel... Ha hagyja, hogy moziban ujjazgassák 15 évesen, akkor nagy ribac... A képiből is ez jön le, és m ost tudtam meg, hogy elvileg valami facebookos példakép, nem tudom kinek, d nekem aztán rohadtul nem :D
2013. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 anonim válasza:
10%

látszik hogy semmit nem tudtok róla.. 15 éves, és nem azért volt benne az aktívban mert 90 ezer lájkja van askon, hanem mert találkozott Angelina Jolieval és interjút csináltak vele. az aktív erről szól, sztárhírek.. nem azért tisztelik sokan mert szép hanem mert a korához képest (15, még mindig)

nagyon jól kezeli a hírességet és azt, hogy ennyire sokan szidják őt. nagyon jófej és tényleg nagylányos, a többiek meg csak irigyek.

2013. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 anonim válasza:
76%
Akkor 12 éves volt,amikor találkozott Angelina Jolie-val
2013. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim ***** válasza:
76%

"Akkor 12 éves volt,amikor találkozott Angelina Jolie-val"

És akkor mi van, ha találkozott vele?

2013. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim válasza:
17%

Hát én úgy 1 hónapja láttam előbe az Aquaworld-ben osztálykiránduláson voltunk. Egy pár Páwah nagyon nézte őt,és mondták hogy meg fogják dugni. Nem értettem miért, mert nagyon csúnya szegény. Nem vagyok jóban velük szóval nem is nagyon kérdezgettem. Azóta legjobb barátok kettővel. mindig láttam Facebookon Hogy irogatnak egymásnak.

Elmennek mindíg közös programokra.

Én eddig nem is ismertem, de ma beütöttem a nevét a Google ba és úristen Wtf?!

2013. júl. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te érted is, amit írsz?
2013. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 anonim ***** válasza:
100%
Jajj mindig ezzel jón mindenki, hogy " a többiek meg irigyek" . MIRE ARANYOM? Mire irigykedjek?
2013. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 anonim ***** válasza:
21%
erre a mozis dologra reagált is...Azt mondta hibázott de ettől még ugyanojan ember mint bárki más.
2013. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 anonim ***** válasza:
100%
43#: latszik, hogy te nem tudsz rola semmit:') azota mar benne volt 14 evesen megegyszer, es tenyleg azert, mert sok lajkja volt. 90000. kerdem en: akkor pl. Nasz Dani az 500000 lajkjaval miert nem volt bennt?:) pedig ot meg szeretik is, ebbol is latszik, hogy rohadtul az anyja intezte el neki, ket havi fizeteserol lemondott. ezenkivul eleg nagykepu a csaj, tegnap irta neki valaki,hogy nem is szep megminden, amire jade elmondta, pontokba szedve, hogy szep a haja, hosszu a haja, jo a segge, meg ilyenek. nem a gazdagokkal baratkozik - a hozza hasonlo netcelebekkel. Kiss Sanyinak konkretan felajanlotta, hogy meg***hatja
2013. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!