Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » December 21 mi fog történni?

December 21 mi fog történni?

Figyelt kérdés
szerintem is kamu de ha mégsem akk meghalunk xD
2012. dec. 2. 22:06
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:
meghalunk. Előtte utolsó szex, utolsó berúgás, egy utolsó betépés és előtte veszek hitelre egy Lambót
2012. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belövöm az aranylövést, és repülök a messziségbe!
2012. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én bablevest terveztem aznapra..
2012. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most decemberben nem lesz az igazi vilagvege (hogy ez milyen meg van irva a Jelenesek konyveben) viszont leirnam hogy

1. hogyan kepzeltek majak: "A maja időszámítást a "világ vége" zárja.Három istenség pusztítja el a Földet. Az Ég Sárkánya özönvizet idéz elő, a Fekete Isten különböző fegyverekkel támad a Földre, és a kozmikus katasztrófát egy kígyókkal díszített hajú gonosz istennő rontása teszi teljessé." (Mi az idő ?, Gondolat, 1980 )vagy Drezdai kodex: [link]

2. hogyan kepzeli egy tibeti szerzetes: [link]

3. hogyan kepzelik az "elvtarsak, a terv neve: Blue Beam Project, film rola magyarul pl http://www.youtube.com/watch?v=XKc2c_rBrFE

2012. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!