Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van a 16 személyiség típus és...

Van a 16 személyiség típus és ismertek olyanokat aki INTP-k?

Figyelt kérdés
leírnátok hogy milyenek? tényleg olyan idegesítőek? ja amúgy én is INTP vagyok:)
2012. szept. 29. 19:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Még 1 INTP
2017. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Ylyria válasza:

Újjabb INTP a láthatáron!

Engem nem tart a környzetem idegesítőnek, sokkal inkább amolyan zseniális különcként tekintenek rám. Egyszer azt mondták, hogy teljesen a BBC-s Sherlockot látják bennem, mert egyszerűen nem tudnak követni én meg rángatom őket és nem értem ha valamit nem értenek.

INTP vagyok és büszke vagyok rá!

2017. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Negyedik tesztkitöltésre is intp vagyok, szóval intp vagyok...:D Először azt hiszem 17 évesen töltöttem ki, most 21 vagyok.


Általában akkor kezdenek megkedvelni az emberek amikor túljutunk az ismerkedős felszínes kezdeten. Előfordul hogy első benyomásra autistának néznek. Eddig 2 ember is. Nagyon passzív tudok lenni, nagyon nehezen nyitok, kezdeményezek beszélgetést. Nem szólok hozzá az unalmas témákhoz, csak amikor már nagyon muszáj hogy ne tűnjek bunkónak. Volt hogy megkérdezték mit szívok, amiért nem vagyok képbe, mintha más világban járnék. Nem értem az emberek miért beszélnek az egyedüllétről úgy, mintha negatív dolog lenne. Tényleg nem...

A gondolatmeneteim a mélyből az égig emelnek, a fellegekből a pokolba juttatnak, úgy hogy egyébként semmi nem történt. Mindent meg tudok magyarázni magamnak. Mi miért történik velem, miért vagyok olyan amilyen, miért teszem azt amit, miért gondolom azt amit, amit elérek az nem sok, szinte semmi, ahhoz képest amit eltervezek. Minden jelenség mögött látok egy összetett ok rendeszt, ami eredményezte. Kb. így látom a világot. Nem jelenségekben, hanem egy összetett kapcsolódó hálózatban. :D Az empátiám ebből kifolyólag elég fejlett, jószándékú vagyok, de az érzelmes oldalam mégse nagyon működik. Az érzelmeim kimutatása nem igazán megy, mondhatni a szeretet nyelvem... nem létezik?

Szerencsétlenkedek, bénázok állandóan, pl. ma annyira elgondolkodtam a metrón hogy véletlenül leszálltam 2 megállóval előrébb.

Sokan fogyatékosnak néznek, vagy valami olyasminek. A munkahelyeken kivétel nélkül mindenhol megkapom hogy csendes, keveset beszél stb. ezeket már megszoktam. Az igazság, hogy nehéz ilyen személyiséggel élni. Úgy vettem észre a többség az embereket már pár könnyed beszélgetés alapján megítéli. Nos...a probléma hogy nálam nálam már a könnyed beszélgetés rész nem megy. NAAAGYON lassan nyílik ki a kapu ami felém vezet és nem az ál, mű extrovertált énemhez. Mert az csak egy fal, hogy valamennyire élhetővé tegyem ezt a szociális élet dolgot.

Ja egyébként annyira elrejtem az énemet, hogy a végletekig passzív tudok lenni, ezért mindig a határozott, elnyomó embereket fogom ki és ezekhez a típusokhoz kötődök, ezekkel ,,jövök ki" mert irányítják a kapcsolatot. A valódi énem sose kerül felszínre, mert olyan mintha nem lenne. Olyan szinten apró részekre szedem magamat is, hogy nem áll össze. Nem áll össze ki vagyok. Talán csak egy INTP.

Talán az, ami itt van a fejemben. Egyébként szerintem betegesen sokat gondolkodok magamról.

2017. okt. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

23: Hűha, ez valami zseniális volt.

Sok mondatban magamra ismertem.

2017. okt. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 ElectriGh0st válasza:

+1 INTP jelen!

Én nekem sikerült találnom egy INTP havert. Elég sokat beszélgetünk különböző elméleteken, illetve elég lelkesen szidjuk magunkban a sok kinyalt hajú beképzelt rapper birkát, akik jelenleg a mai társadalmunk legalább 70%-át töltik be. Amúgy konkrétan ezt a megszólalás nélküli szociális baromságot már teljesítettük is, hiszen itt írja mindenki a maga jóját. Egyébként ez a jó kis elmélet miszerint "Az ember társas lény" már mi általunk meg is bukott :)

2017. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 leveel válasza:
Annyira, de annyira magamra ismertem... nektek hogyan alakulnak a párkapcsolataitok? Nekem szörnyen... Valós igényem van a társaságra, de amit ott van valaki, az agyamra megy, mindegy milyen személyiség. Ettől a kettősségtől már annyira frusztrált vagyok, hogy kétlem, hogy valaha találok valakit, akit el tudok viselni.
2018. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Mindenkiben magamra ismertem! :D (egy újabb INTP)

Két év alatt négyszer csináltam meg a tesztet és mindig az lett.

Eddig bárkinek mondtam, mindenki helyeselt, mármint a kívülről is látható részekkel, ami belül van, azt úgyis csak én tudom.

Szerintem iszonyú idegesítő vagyok, eddig mindenkitől megkaptam, akivel együtt voltam (igaz, nem volt sok ember). A mostani párom úgy fogad el, ahogy vagyok, de tény, hogy elég nehéz eset, még magamat is nehezen viselem el.

A 23. válaszoló nagyjából mindent leírt egyébként.

2018. júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!