Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van a 16 személyiség típus és...

Van a 16 személyiség típus és ismertek olyanokat aki INTP-k?

Figyelt kérdés
leírnátok hogy milyenek? tényleg olyan idegesítőek? ja amúgy én is INTP vagyok:)
2012. szept. 29. 19:00
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Én is INTP vagyok :) És igen, asszem kicsit idegesítőek vagyunk :)
2012. dec. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

én is INTP vagyok.

nem tudom, magamat még nem figyeltem meg :D nem szeretek beszélgetni és gyakran belemerülök a gondolataimba, ebből ha "felébresztenek", bunkó leszek:)

2013. ápr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
100%
igen, ez a gondolataimból kiugrasztott bunkó dolog néha rám is jellemző, meg ez is, amit mostanában vettem észre hogy "Nem adod fel a hitet hogy lehetsz tökéletesen szociális anélkül hogy megszólalnál", van amikor azt veszem észre hogy amit mondani akarok a másiknak azt valójában gondolom... xD
2013. júl. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
INTP vagyok. És egy s*ggf*j. És még büszke is vagyok rá.
2013. júl. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:

INTP vagyok és büszke rá

mikor elgondolkozok engem sem szabad zavarni xD

2014. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Úgy örülök, hogy más is ilyen INTP. Azt hittem, csak én vagyok ilyen debil, hogy a bunkóságra büszke, meg ilyen laza. :D
2014. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is :D Igen, azt hiszem elég bunkó tudok én is lenni. Mikor a szobámban ülök az ágyon, bámulom a falat és a gondolataim legmélyén járok (ezt napi 36 órában (igen, 36)) majd egyszer csak kopog valaki a szobámba, én a dühtől vörösödő fejjel tárom ki az ajtót és kérdezem, hogy "mit akarsz?". És ez elég sértő tud lenni. De ne zavarjanak már, mikor éppen valami fontos dolgot csinálok. Nekik nem az, nem értik, nekem az és örülök, hogy csak én értem. Igazából nem csak bunkó, de eléggé nagyképű is vagyok. Meggyőződésem, hogy a gondolataimat senki sem érti (tényleg nem) ezért sosem lesznek azzal a tudással gazdagabbak, amivel én vagyok. Ezért mindenkit hülyének nézek és sajnálom őket. Komolyan. Imádok utazni. És tudjátok miért? Mert olyankor egy csomó ember szál fel a buszra, rögtön elemezni kezdem őket a mozdulatuk és arckifejezéseik alapján és mindig arra jutok, hogy butábbak, mint én. És olyankor mosolyogva inkább kinézek az ablakon.

Azt hiszem, én vagyok a lehető legrosszabb INTP megtestesülése. De büszke vagyok rá:)

Éééés igen, én sem adtam még fel a reményt, hogy tökéletesen szociális legyek anélkül, hogy megszólalnék. Tökéletesen szociális vagyok. Fejben. És minden fejben dől el, ugyebár...:)

17/L

2014. máj. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Én is INTP vagyok.

Én fel-alá szoktam sétálni és gondolkodni, vagy olvasni(igen, járkálva), és nagyon utálom, ha valaki félbe mer szakítani, vagy beszól, hogy hogyan vagyok képes sétálgatva olvasni.

Sokszor nem is fogom fel, miket mondok. Mármint hogy mennyire sértő. Ez persze csak akkor zavar, ha a családomat bántom meg.

2014. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Hú én ki nem állhatom az intp-ket. Általában az intelligencia szintjük kiemelkedően magas, érzelmi intelligencia szintjén meg a fogyatékoshoz közelítenek. Ami ahhoz elég pont, hogy borzasztó beképzeltek, teljesen elviselhetetlenek legyenek és mély emberi kapcsolatokat ne tudjanak kialakítani.
2014. júl. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Így van, utolsó, csakhogy nem is vágyok rá.
2014. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!