Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó puskázási módszerek?

Jó puskázási módszerek?

Figyelt kérdés
Valaki tudna jó puskázási módszereket Én megcsinállom még ha csak Kezdő Fázisú (Még nem próbálták ki) Csak valami ötleteseket :)
2012. szept. 26. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fizika?
2012. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keménypapír rajzszöggel felnyomva a pad aljára, hogy ki tudd forgatni.
2012. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem ez tanárfüggő. Nálunk van olyan tanár, hogy kinyitom a füzetet és kiírom ami kell, van akinél mozdulni nem lehet. De én is várom az érdekes módszereket :D
2012. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A padra ráragasztasz egy papírlapot a helyes válasszal, ráteszed a könyvet, hogy ne vegye észre a tanár, és úgy.
2012. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tanulj.


Egyébként ez tanárfüggő.Van nálunk olyan tanár, aki azt csinálta, hogy meglátott a padban egy kinyitott füzetet, odament a gyerekhez, mondta, hogy vegye ki a padból a füzetet.Gyerek kivette és mondta a tanárnak, hogy "Tanárnő, ez csak a matekfüzetem, óra elején a padban felejtettem, mert tanultam matekra, mert abból is írunk".A tanár erre azt mondta, hogy "Akkor jó, de azért rakd el a táskádba légyszíves".

Viszont volt olyan, hogy a gyerek kinézett az ablakon, oszt' egyest kapott.

2012. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban tanárfüggő, ki mit vesz észre. Van mikor a padon lapozgatom nagyban a füzetet, a tanártól fél méterre, de nem veszi észre, mert valamit olvasgat....:D

Én ilyeneket csináltam már:

- klasszikus "padban a füzet" módszer

- ha pulcsi van rajtam, ráírom a csuklómra

- ráírom egy kis cetlire a dolgokat, az ölembe teszem, közben keresztbe tett lábbal ülök, ha jön a tanár, akkor a feljebb lévő lábam ráteszem a cetlire

- ráülök a puskára, és nyitogatom a lábam:D de nem szabad túl feltűnően lenézegetni... mondjuk ez egyértelmű

- ráírtam már egyszer a cipőmre is (tornacipőn a fehér részre oldalt), de ahhoz ilyen nagykeményen kell ülni, hogy a lábfejed a combodra rakod. Ezzel az a baj, hogy néhány tanárt zavarja, ha nem ülök normálisan

- "Tanárnő, csak egy zsepit kérek", és akitől kéred, ráírja a zsepire a megoldást. Ez akkor bukta, mikor a tanár ad neked zsepit.

- ha van nálad telefon: lefényképezed ami kell


Meg van egy film, amiben az érettségizők úgy puskáznak, hogy csak na. Mi is a címe... Talán Éretlenek, vagy valami ilyesmi. Abban is van sok jó dolog. XD

A legjobb módszer a tanulás ugyan, de én ilyeneket, hogy fizika meg matek, képtelen vagyok megtanulni.

2012. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én olyat csináltam (még 6.-osan) hogy kimentem, kérdeztem valamit a tanártól, pont ott volt a megoldás a feladatokhoz megjegyeztem a megfejtést és írtam egy 5-ös matek dogát.
2012. okt. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

10-12 14:33-nak.

Kit érdekel a megfejtés???? A lényeg hogy hogy jutsz el odáig.. Persze ha eggy mértékegység átváltásról van szó akkor esetleg.. De ha van egy mozgási feladat vagy valami hiába írod oda a megoldást.. Kapsz rá 1 pontot.. De az eljutásért kapsz pl 8 pontot.


Egyépként igen, vannak olyan tanárok akiknél nem lehet. Ráírod egy 5cm X 3cm es papír mindkét oldalára a képleteket,félbehajtod és kész.

A lényeg a nyugotság. Nekem a zsebembe volt a puska, odajött a tanár, mondta fordítsam ki a zsebem, és kifordítottam, de a puska bent maradt, még mondtam is neki hogy nyúljon a zsebembe ha nem hiszi. Ezzel adtam rá neki okot hogy elhiggye hogy nincs nállam. Meg eleve nincs joga belenyúlni a zsebembe. A lényeg hogyne pánikolj, és akkor minden bejöhet!!

2012. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

OFF:


Amit írtam, nem próbáltam ki, nem vagyok olyan típus...

2013. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Üdítős doboz belsejébe írod filctollal a puskát! :D
2017. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!