Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap 3 dolgozatot is irok....

Holnap 3 dolgozatot is irok. Jó puskázási módszerek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj puskát a padra,a tolltartódra,vagy a füzeted csomagolójára graffittal (halványan)! Vagy tanulj,sokkal jobb lenne... :S Netán lebuksz kaphatsz mégegy egyest! :S
2010. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ceruzával a padra írtam a kezem alá. Nem buktam le sose. Vagy kinyomtatom 6 ossal összevágom és a kezem alá rakom.
2010. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
anno (30 éve) mi a szoknyánk aljára tűztük belülről,vagy az ing kézelőjére belülről.De egy hosszú pulóver alja is jó,csak akkora betűvel írj, hogy feltűnés nélkül el tudd olvasni.
2010. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

A leghatékonyabb az én módszerem:


Leírod egy lapra az anyagot, KEMÉNY ceruzával. Aztán kiradírozod. A betűk lenyomatai megmaradnak, a tanár viszont akkor se fog látni semmit, ha fölötted áll. Garantált siker. Idáig EGYSZER nem jöttek még rá.

2010. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Telefonba írj feljegyzéseket. És ha lebuksz azt mondod az időt nézted.
2010. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Padtársam (hívjuk Nikinek) a favonalzója alját írta tele, viccelgettem, hogy mi lesz ha a tanár elkéri valamiért, ő meg majd nyomhatja le, hogy nem adja. Neeem, nem kéri el, mér' kérné, mondta ő.

...Matekon nagyban írjuk a tz-t, látom, hogy a tanár nagy léptekkel jön felénk: "Niki, elkérhetem a vonalzód?", a tanár már meg is fogta a vonalzó végét, mire Niki ráteszi a két kezét, és nyomja lefele: "Mééég keell..."

Nem kicsit volt bunkó! :DD A tanár meg elment, mondván, majd kér mástól.:DD Ő is meg én is úgy besz.rtunk, a szívünkben dobogott a torkunk, teljesen úgy éltem át, mintha az enyém lett volna az a teleírt vonalzó. :::D

Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy használati tárgyakra ne nagyon tessék cuccot pakolgatni, mert sose tudni, milyen tanár midet fogja elkérni, főleg ha még olyan kíváncsiak és nyúlkáslósak, mint nálunk.:D Egyszer tele volt írva a tolltartóm, de szerencsére be volt cipzározva, a tanár meg elvette dogaírás közbe', hogy megnézze, aszittem kinyitja, nem kicsit sz.rtam be! Azóta nem rakok ki semmit a padra, amiben van valami.

2010. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
*nyúlkálósak :D
2010. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttam egy videót ahol egy félliteres kólásüvegről leszedték az eredeti címkét, beszkennelték, megcsinálták hogy az eredeti apró betűs szöveg helyére írták ami kellett, kinyomtatták hogy úgy nézzen ki, majd ráragasztották a kólásüvegre. Azt nem kérheti el a tanár, viszont az üdítő kint lehet a padon... zh-n legalábbis.
2010. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy ha néz a tanár, eljátszom előtte, hogy kifogyott a tollból a tinta, benyúlok a tolltartóba, mint ha egy másik tollat keresnék, közben vágom az arcot, hogy nem találom, de közben olvasom a puskát, amit egy pici lapra írok.
2010. jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemmind1 mien a tanár ha kedves akkor:

-Felirod a kezedre a kérdést kis betükkel, kikéretkec a mosdoba(Ahova eldugsz egy lapot agy bármit) megkeresed a választ magadban mondod és mikor visszaérsz leirod, max 2x csinűlhatod meg :D (felfázásra hagyatkozva)


-Ha gonosz fogj egyflakont és önts 3/4 vizzel , szedd le rola a pairt ird rá a dolgokat és amikor nemfigyel elmozditod az üveget ltáni fogod ha elkap aztmondod zavart vagy utadbasn volt a víz vagy ha táblán volt a kérdés akk nemlátad a táblát mivolt ráirva.. vagy vmi ilyesmit.. :D

2010. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!