Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen használható puskázási...

Milyen használható puskázási módszerek léteznek?

Figyelt kérdés
Extrém megoldások is érdekelnek. Lehetetlen megtanulni. Biokémia szerkezeti képletek stb. Vészhelyzet! Segítség! Na jó tanulási módszerek is jöhetnek :D KÖSZI!
2011. jan. 17. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:

ezeket a szerkezeteket gondolom csak bemagolni lehet, úgyhogy leülsz, és nézed-tanulod-tanulod-megjegyzed.


puskázás meg pad szélére felírni, kis lapra - tolltartóba becsúsztatni, ha nem figyel én füzetből is szoktam, stb stb.

2011. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamóca. ***** válasza:
ha sok van csinálj harmonikát. kiírod egy papírra, ugy, hogy ne legyen túl széles. olyan 7-8 centi széles, és akármilyen hosszú mintha listát írnál. majd harmonikát hajtogatsz belőle. ha gondolod a hátoldalát összeragaszthatod celux-szal, és akkor olyan lezs mint egy kis könyv. könnyű lapozgatni és kis helyen elfér, mégis hidd el, akár az egész 19-20.század történelme ráfér:DDD
2011. jan. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha tudod hogy miket fog kérdezni, illetve hogy mik lesznek egy adott kérdésben, akkor pár kérdést kiírsz ha jól tudom azt hívják félfamentes A5-ös lapra. Arra ami olyan barnásabb. Minden kérdésre való válasz külön lap. Ráírod mindegyikre a válaszokat, megjelezed őket a hátoldalán, hogy melyikre van írva mi, és mikor elhangoznak a kérdések, az első oldal teleírása után máris elő tudod venni a csomagodból azt a lapot, amin az egyik oldalán az egyik kérdés megoldása cak um pack ott van.


Remélem érthető. Ezzel a módszerrel tanár előtt csinálom a dolgot 4 éve, úgy, hogy lószart sem értek az adott tantárgyból. Direkt nem írok tantárgyat, mert kevés suliban tanítják ezt, és a tanárok közül is olvassák ezt az oldalt. :):):):):)

2011. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szamóca. ***** válasza:
de ha középsuli és nem egész órás tz azt is megcsinálhatod,hogy a kérdéseket felírod, de mikor szedi össze nem adod be (elkezded jóindulatúan begyűjteni a lapokat, és nem tűnik fel neki) az óra hátralévő részében kiírod a könyvből a válaszokat a papírkádra, majd óra végén valami jó ürüggyel ebszélgetésbe elegyedsz, és odacsempészed. bár ez csak bamba tanároknál jön be, de nem rossz dolog középsuliba rendszeresen gyakoroltuk.
2011. jan. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én már három felső sulit végig csináltam a módszeremmel, és nem a gagyi iskolákról van szó...


kicsit macerás, de megéri: kis lapokra, ami tenyér alá elfér, kiírod, majd ezt a papír és a kezed alá csúsztatva használhatod. Soha nem buktam le!!!!! Szóbelin, írásbelin is tuti módszer!


Harmonika szerintem nem a legjobb, töltelék tárgyakra megfelelő lehet,de hamar kiszúrható!

2011. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamóca. ***** válasza:
hát ha sok az anyag akkor a kis papír nem célravezető. mire megtalálod melyik kell neked háromszor kiszurják.
2011. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:12

Ez is jó módszer! Ezzel sem buktam még le! :)

2011. jan. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Persze elhúztak, de még egyszer mehetek. :D-Semmi pánik. Azt hiszem a nyakkendőm hátuljára fogok ragasztani puskát. Egyébként a vizsga úgy zajlik hogy a tanár írt egy programot, ami véletlenszerűen nyomtat mindenkinek egy névre szóló feladatlapot vizsga előtt. Ezt akartam kijátszani,(nyomtatok magamnak) de úgy tűnik nem fog sikerülni-mivel a formázást egy kicsit mindig variálja :(. És bocsi, de nem láttam hogy ennyien kérdezték már ezt előttem. Ez volt az első kérdésem itt.
2011. jan. 18. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!