Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biztos puskázási módszerek? 14/L

Biztos puskázási módszerek? 14/L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Fejből kilesni a válaszokat.
2011. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha járkál a tanár akkor nincs módszer ami tuti lehetne..

Amúgy bő pulóver és a belsejére ragasztod aztán felhajtod amikor leülsz, vagy ugyanez a pulóver ujjadra.


Írd meg a szöveget szövegszerkesztőben, és print screennel alakítsd képpé irfan viewben.

Képként sokkal hatékoynabban lehet kicsinyiteni

Lézernyomtatóval nyomtasd ki.


Tenyérbe max 3x3 cm es legyen egy lap a pulcsidra meg ami belefér, vagy amit biztonságosnak érzel.


Kétoldalas ragasztóval ragaszd fel a pulcsidra.


Nyomtrathatod oylan színű háttérrel is minta pulóvered, hogy ne rikítson ki a fehér.


És amikor használod, mindíg figyeld a tanárt előtte, hogy merre néz.



Vagy még hatékony lehet az is, ha pl viszel egy pepsi colát, és a cimkét módosítod előtte.


Apró betűs részeket helyére beírod a feladatod megoldásait vagy amit puskázni akarsz, kinyomtatod szinesbe, leragasztod celuxxal, hogy csillogjon mintha nejlon lenne és kicseréled a cimkét.


Ez nem is feltünő annyira. és még a padon is hagyhatod ha a tanár el nem rakatja veled.



Vagy a kinyomtatott lapokat ragaszthatod a függönyre is ha a terem végében ülsz vagy ablak mellett a legjobb helyek mindíg a sarkokban vannak, és ablak mellettiek.



De ha egy tanár "hagyja" hogy puskázzatok annak az a legjobb jele, hogy ülve marad, és elkezd valamit írni vagy javítani amit nem hagy abba.

Volt egy tanárom amelyik mindíg ezt csinálta imádtuk ;)

2011. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Zoliol ***** válasza:
70%

Azt csináltuk hogy kicsit lekódolva felirtuk a válaszokat a táblára sőt valakiknek a könyv nyitva volt(nekem nem mert tanultm:D)és nem vette észre egyiket se:D:D


Tuti módszer nálunk:D am föci órán volt ez

2011. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem telefonnal. ha bátor vagy, bepróbálhatod a hangfelvevőt is, ha nem, akkor szöveget beleírsz /rámásolsz

vagy ha jó a kamera egyszerűen lefotózod és nagyítgatod h kitudd írni. :)

2011. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
tanulás....
2011. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Tolltartó, apró kis cetlikre felírod a leckéd.

:)

2011. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem van egy nagyon jó és bevált puskázási tippem és nem is gyanakodnak:

A számológépem hátuljára ráírom a puskát és így nézegetem az órán és nem gyanakodnak.Főleg a elgjobb számolós órákon!:)

2011. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

nálunk az ofő csinálja azt, hogy leül és egész órán fel sem áll, javítgat vagy a naplót írja, passz, de ha fel is áll, akkor csak annyinak, hogy kimenjen. akkor mindenki súg mindenkinek és könyveket lapozgatunk :D amúgy meg azt szoktam hogy a táska a földön van de kicipzározva és ha nem figyel kihúzom a könyvet kinyitva :D vagy magyar órán csináltam már olyat, hogy füzetek és kis könyvek egymás mellett, táska az ölemben kicipzározva és a könyveken/füzeteken egy cetli :D

soha nem buktam még le. törin egyszer kabátom ujjában volt egy cetli de a táskát is, meg a kabátot is levetették velem, ezért ott soha nincs semmi esély puskázni. :D

2012. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
27%
UV-tollal felírod, és az UV tollban van egy lámpa, azzal kinézed, leírod konec a dogának. XD
2012. szept. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

A legjobb módszer még mindig az, hogy TANULSZ, de ha minden kötél szakad, és vészhelyzet van, akkor muszáj... Mivel lány vagy, akkor alkalmazhatsz egy meglehetősen pofátlan módszert: "kihasználod" a tanár a jogait.

Mindösszesen a kinyomtatott puskára (kb. 5 -ös betűmérettel legyen írva) lesz szükséged, és egy melltartóra.

Óra előtt gyorsan beteszed a puskát a melltartódba, de tényleg úgy, hogy senki se lássa, mert az idióta osztálytársak bizony képesek beköpni a tanárnak.

Órán pedig, mikor írjátok, néha feltűnésmentesen kukucskálj be a puskához. Ha a tanár netalántán észrevenné, nem tud mit tenni. Nincs joga a diák melle körül kotorászni, nemde? ;) Arra számíts, hogy ha észreveszi, akkor tudni fogja, mire megy ki a játék, és örökre meg fog utálni.

2012. dec. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!