Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogy döntenétek?

Ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés
Nyári munkámból összejött 70.000 Ft. Jelenleg 3 dolog közt imbolygok, és nem tudok döntésre jutni. Vagy újítok a számítógépemen (1 éve tervben van, de nem életbevágó), elmegyek egy erdélyi túrára osztálytársakkal, iskolatársakkal (tavaly már voltam, de nagyon tetszett) vagy veszek egy PlayStation Vita-t(fölösleges pénzkidobásnak tűnhet, de nagyon tetszik a masina) Ti melyiket választanátok a helyemben? (annyit tudni kell rólam, hogy elég kocka vagyok, és mivel asztali gépem van, utazásokkor jól jöhet a PS, de eddig elvoltam nélküle)
2012. szept. 6. 17:15
 1/5 anonim válasza:
attól függ, melyik mennyibe kerül. én ha mondjuk mindhárom beleférne, akkor se külteném el egyből, hanem max megveszem az egyiket, és utána még keresek, hogy a másik kettőre is fussa... bár én elég kicsi vagyok, még csak 13 éves, de én ezt tenném :D
2012. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gépújítás 50k, Erdély 60k, Vita 60k
2012. szept. 6. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem menj kirándulni..második esetben a gépújjítás.
2012. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem a kirándulás. Inkább társasági életet élj, ne pedig a gép előtt gubbassz. :-)
2012. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jelenleg én is a kirándulás felé hajlok, köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 7. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!