Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tî hogyan döntenétek a helyemben?

Tî hogyan döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már gyerek, megkérdezték, mit szeretnék karácsonyra, és az az igazság, hogy könyvet szeretnék, de tudom, hogy a családom azt szeretné, ha inkább valami hasznosat, mondjuk ruhaneműt kérnék.

Viszont az ember ruhaneműt vesz magának, de könyvet ritkábban.


2010. nov. 30. 07:36
1 2
 1/11 Nostro the overlord ***** válasza:
Én egy fekpadot kérek 200kg súllyal... szerintem te is ezt kérd ennek még a hasznát fogod venni.
2010. nov. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van, a könyv nagyon szép ajándék. A mi családunkban mindenki előre szól: "csak ruhát ne"
2010. nov. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én imádom a könyveket,de a ruháknak még jobban örülnék!
2010. nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nostro the overlord-nak, köszi, inkább nem.
2010. nov. 30. 08:36
 5/11 Nostro the overlord ***** válasza:
Mert? Szerintem az hasznos... nekem is kéne egy.
2010. nov. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mondd azt, hogy inkább pénzt kérsz, mert szívesebben választod ki magadnak a ruhákat, mint hogy más vegye meg. ha ezt nem akarják, hanem azt mondják, hogy jó, akkor menjünk el közösen karácsony előtt és válasszuk ki együtt, akkor mondd azt, hogy karácsony után nagyobb akciók vannak, mivel megyünk ki a télből szintén csomó leárazás van. Szóval keress kifogást, kapd meg a pénzt és vegyél egy könyvet.
2010. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, a pénzes nem jó. Illúzióromboló, meg ugye a szokások.
2010. nov. 30. 09:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én könyvet sokkal gyakrabban veszek magamnak mint ruhát...:D De egyébként nem tudom mi baj van vele, én szinte mindig kapok karácsonyra könyvet is, meg ruhát is, kitől mit... Tehát szerintem teljesen normális ajándék a könyv.
2010. nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérd, amit tényleg szeretnél, hiszen azért kérdezték tőled mit akarsz, hogy örüljél az ajándéknak.


Pénz szerintem is csak "ránézésre jó ötlet" mert mikor megkapod, akkor megköszönöd, vigyorogsz, de mikor veszel belőle valamit, arra már a "te pénzedből" veszed, és nem lesz ajándék amit veszel belőle...


"Kérjél valami hasznosat.." Erről az a véleményem, hogy minden, aminek örülsz az hasznos. Mert jobban érzed magad tőle, jobb lesz a hangulatod... Legyen ruha, könyv, egy dísztárgy...

2010. nov. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem meg ha azt szeretnék, hogy mondjuk ruhát kérj, akkor mondják azt. És ne kérdezzék meg, hogy mit szeretnél, ha nem szívesen veszik meg, amire valóban vágysz. Akkor minek kérdezik? Én ezt nem értem.
2010. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!