Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kis faluból Budapestre...

Egy kis faluból Budapestre költözöm, mennyire fog megváltozni az életem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 15:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar se szmog, se a zsufi.

Sztem tök klassz hely Budapest.

2010. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Budapesten 100 ezerrel többet keresnek? Basszus, akkor én Bukarestben vagyok?

A külkerületeket utálom, vagy a kihaltság, vagy a nyomasztó panel házak miatt, a belvárost és Budát szeretem, tényleg nagyobb a nyüzsi, de több a beszólás is. Otthon max. anyukád cseszeget, itt meg mindenki forgatja a szemét, bámul a foncsor tekintetével, ki kell alakítanod egy lepergető burkot, ha életben akarsz maradni.

2010. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az olyanokon röhögök, mint amit a 16:15-es írt. Mégis honnan a francból veszed, hogy aki falun vagy kisvárosban lakik, az magának termeli az élelmiszert. xDD Ne röhögtess már.
2010. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Böse ***** válasza:

Furcsa ilyen véleményeket olvasni, mert én gyűlölöm Budapestet. Mostanában gyakran szóbakerült a kérdés több haverommal is, hogy milyen lenne pesten tanulni, de mindenki azt mondta hogy semmi pénzért nem menne föl, egyszerűen gusztustalan egy hely. Évente 1-2x föl szoktam menni különböző okokból Szegedről, de mindig alig várom hogy eltakarodjak. A belvárost kivéve tényleg mindenhol kosz van, tele van csövessel, cigánnyal, de a magyarok többsége is bunkóbb mint vidéken, utálják egymást az emberek. Amennyire tudom közlekedni is lehetetlen, az utak is hatványozottan szarabbak mint máshol.

Egyetlen előnye van a vidékhez képest: az összes normális országos rendezvény ott van, de ez nem jelenti azt hogy Szegeden, Debrecenben, vagy Pécsett nincs semmi. Itt is látszik hogy a pestiek azt gondolják, hogy vidéken mindenki paraszt.

Én maradok az aranyközépútnál, szerintem Szeged pl tökéletes hely. Az elmúlt 10 évben az egész belvárost felújították, szépek az épületek, tele van sétálóutcákkal és parkokkal, lehet közlekedni autóval és biciklivel is, a tömegközlekedés is fele annyiba kerül mint pesten. Szórakozóhely is van bőven, és hazafelé menet nem is szúrnak agyon a cigányok.

2010. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"A belvárost kivéve tényleg mindenhol kosz van, tele van csövessel, cigánnyal"

Pont a belváros ilyen.

Én például egy olyan kerületben lakom, ahol 2-3 főutat kivéve kertes házak vannak, 0 forgalom, nincs cigány

2010. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na, beköltöztél már kérdező? Én imádom a nyüzsit, 2 házam van Pesten+a barátomé akivel együtt élünk. Van egy kertesházunk, Budán, ahol nyugi van, közel a városhoz, nincs szmog. Imádom ezt a helyet. De a munka helyett most Pesten lakunk, de attól még nem rossz a hely. Ha gyerekeink lesznek viszont biztos hogy inkább a kertesbe költözünk. Laktam faluban, iszonyú. Mindenki mindenkit ismer, pletyka van, megbámulnak, nincs nyugalmad. Mindenre figyelnek, ha elmész futni, másnap mindenki rólad beszél. Nincs élet, 1 kocsma, 2 bolt, egy posta és semmi más. Én Debrecenben születtem, sok helyen éltem, megtapasztaltam, legyen kisváros, nagyváros, de a falunál minden jobb!!!
2010. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!