Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék teljesen megvált...

Hogyan tudnék teljesen megváltozni?

Figyelt kérdés

Kivül és belül is szeretnék megváltozni,mert nem tetszik az amit a tükörben látok,és egyébként meg önző vagyok,cseppet sem vagyok kedves,pedig 1-2 éve még ilyen voltam,vmiért el fogyott a türelmem,mindig csak rohanok,elmegyek a dolgok mellett.Szeretnék magabiztosabb,szókimondóbb,bátrabb lenni,nem pedig ilyen kis csendes,félénk "nyuszi" aki most vagyok.Az újévi fogadalmam is ez lesz,hogy megváltozzak,de szeretnék már most erőt,és ötleteket gyűjteni.Segítetek?

17/l


2009. dec. 26. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Elöször is legyél akkor kedves, és gondolj arra, hogy majd megtérül ha mindenkivel kedves vagy. Aztán merd kimondani amit gondolsz, és ha valakinek nem tetszik védd meg az érveiddel magad. És csak akkor beszélj persze ha érted is miről van szó. Aztán mosolyogj, húzd ki magad tudod szokásos :D nevess is sokat. És e hagyd, hogy bárki kihasználjon. De légy segítőkész. Talán ezeket tudnám mondani. Meg persze legyen olyan hajad, ruháid külsőd ami téged tükröz és amivel megelégedsz és az is dob rajtad ;) L
2009. dec. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

külső:

hát, 1x is le kellett volna írod, h alapjáraton h nézel ki, v h mi a stílusod! Ha nincs teljesen kiforrott, v ötlet, akk a leg1xűbb az amiben jól érzed magad, s persze természetesnek hat, de pl ha a zenében mondjuk a rock dominál, akk ez a külsődben is tükröződhetne, hiszen a külsővel adod a jelet, h mien lehet kb-ra a személyiséged 1része


belső: 1:leg1xűbb az lenne, ha összejönnél a barátnőddel/bnőiddel s elfelejtenéd a külvilágot, s csak teszed ami épp eszedbe jut.


2: átváltozás!! ha 180°-os változást eszközölsz a külsődben, s olyasmit veszel fel mondjuk, amit alap nem vennél, mer nincs merszed.. de most megteszed!! legalább csak 20percre lemész benne az utcára, s adod magad, v bnőiddel 1ütt s akk nem gáz, h csak te v oan merész, h nem átlag cuccban mutatkozol.. mer most ha belegondolsz miért lenne jó átlagosnak lenni?? az akar átlagos lenni, aki bele akar olvadni a tömegbe! ilyen akarx maradni? nem, akk változtass

2009. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem, ha vallásos vagy akkor gyónd meg a bűneidet és ez segít a belső változáson....És persze a kedvesség is elengedhetetlen...
2009. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Változtass. Légy merészebb az öltözködésben. Azok, akik ismernek, többnyire a külső változás nélkül el sem fogadják a belső változást, néha még úgy sem... Mondd ki, amit érzel.
2009. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!