Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy kis faluból Budapestre...

Egy kis faluból Budapestre költözöm, mennyire fog megváltozni az életem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

amennyire csak elképzelheted :)

mindennapos bkv nyomorgás, szenvedés, stb.

najó viccet félretéve, szerintem jobb budapesten, mint egy kis faluban.

2009. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Lóf@szt jobb Pesten!!! Büdös van , sok a tahó , nagy a cigányok pofája... Fújjjj nem jó Pest
2009. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Én Pesten élek, de irigylem a kis faluban élőket. Talán a munkalehetőség miatt jobb Pesten, de egyébként nem.
2009. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meg fog változni. Én pesti vagyok, imádom is. Bár nagyon sok a negatívum, füst, szmog, a BKV szinte mindig koszos és nyomoroghatsz rajta, sok a cigány, sok a hajléktalan, az aluljárókban pisi szag van. Egyébként sok pozitívuma is van: vannak tényleg szép részek, rengeteg kocsma, szórakozóhely van, a járatok többsége éjjel is jár, mindig nagy az élet. Nagyjából ennyi, szerintem megéri itt élni, ha szereted a nyüzsit. Meg az sem mindegy, hogy Budapest melyik részére költözöl, hatalmasak a különbségek.
2009. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
Olcsóbb lesz a kajád (mintha te termelnéd), olcsóbb lesz az életed, olcsóbban tudsz mindent beszerezni, és még kárálhatsz is, hogy drága az élet...
2009. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Egy ilyen művelet véleményem szerint halálos vétek!üdv
2009. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Itt falun nagyon unalmas,nincs szórakozási lehetőség,csak egész nap kuksolsz a házban,van 2 kocsma, meg 2 üzlet és letelt...
2009. júl. 26. 17:53
 8/16 A kérdező kommentje:
Szeretem a nyüzsit,és normális életet szeretnék élni,moziba,színházba járni
2009. júl. 26. 17:54
 9/16 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben Budapest jó választás. :)
2009. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hova költözöl, és hogy honnan. Budán nincs se szmog, se cigány. De pénzügyileg tuti, hogy jól jársz, most nem másolom be az adatokat, de a budapestiek majdnem 100 ezerrel többet keresnek, mint a ország többi részén élők, az élet viszont nem annyival drágább.
2009. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!