Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák megváltozni, mi...

Hogyan tudnák megváltozni, mi segíthet?

Figyelt kérdés

Elég bizalmatlan vagyok az emberekkel,ebben közrejátszanak a családi dolgok is (pl.:az apukánk bántotta, az anyukánkat és minket is: És lelki terrort is tartott: hogy úgysem visszük semmire például, kövérek vagyunk tunyák ,lusták,azt

jobban tudjuk ami a tv-ben van).Talán emiatt is van bennem sok düh. Régebben nem féltem, de egy eset óta félek a kutyáktól is. Kérlek segítsetek!


2009. okt. 7. 20:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Szeretnék többet beszélgetni másokkal, és szeretném jól érezni magam a bőrömben.
2009. okt. 7. 20:31
 2/5 A kérdező kommentje:
A félelem sok mindenben korlátoz, és kényelmetlenül érzem magam miatta.
2009. okt. 7. 20:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretek énekelni, ettől mindig jobban érzem magam, segít amikor nincs jó kedvem, és akkor is jó ha boldog vagyok.
2009. okt. 7. 21:12
 4/5 A kérdező kommentje:
Majd egyszer szeretnék tetoválást is, de csak akkor ha lelkileg és készen állok rá. Legalább 8-at szeretnék.
2009. okt. 7. 21:14
 5/5 anonim ***** válasza:
picologus esetleg új környezetbe keveredés stb
2009. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!