Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megváltozni?

Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam, hogy kezdem magam elhanyagolni uncsi a kinézetem..Valamivel fel kellene dobni, hogy mire kezdődik a suli jól nézzek ki..:)

Először is alak:

~van egy kis feleslegem, ezt hulla-hopp karikával le lehet dolgozni azt hiszem.

Arc:

~Tervezem h elmegyek kozmetikushoz, nagyon zsíros a bőröm.. alapozó nélkül annyira nem vagyok meg.. :/

Hajam:

~Szőke a hajam, kicsit elvan töredezve, de töredezett hajra való samponnal mosom.Suli előtt fodrászhoz is szeretnék elmenni :D

öltözködés:

~ nem öltözöm a divat szerint, nem vagyok az a "pláza cica"

Átlagos vagyok, de most szeretnék kicsit változtatni.

Hétfőn csináltatok műkörmöt..:)


Adnátok néhány ötletet még ezekhez..:)??????


2011. júl. 15. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél 1 vibrátort és írd ki hogy hány éves vagy bár 15nél biztos nem több
2011. júl. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elnézést. a kérdésnél volt, de nem engedte kiírni:)

problémádvan ? nem itt kéne szerintem. 16/l

2011. júl. 15. 01:17
 3/5 anonim ***** válasza:

sztem ezeket mind írd fel egy cetlire és mikor problémád wan wagy esetleg a megwalósítás közben meg akarod gondolni magad wedd elő és gondolj a jöwőre!!!

ötlet? hmmm... : nem csak hulla-hopp karikáwal tudod hanem felülésekkel,esetleg lábtornáwal és egy kis étrendcsökkentéssel...mondjuk kewesebbet eszel de nem sokkal!!azzal nem érsz el semmit ha koplalsz!a hajad miwel el wan töredezwe az azt jelenti hogy elégett a sok szőkétől.WÁLTS HAJSZÍNT hidd el megéri.szerezz be egy pár igen csajos cuccot mondjuk;de ettől függetlenül nem kell pláza k*wának lenned!az arcodra jók mondjuk a radír-krémek amiket minden DM-, esetleg Rossman-ban megtalálsz.ne használj sok alapozót hiszen az még zsírosabbá teszi a bőröd minden héten csinálj minimum 3 nap alapozó nélküli napot hagyj tisztuljon az arcod!!!jah meg ha nem akarsz tiszta ragya lenni akkor is meg kell tedd!a Műköröm jó ötlet megszépíti a kezed,nőiesít és még ha szolidat is csináltatsz akkor már teljesen mint1 hogy milyen stílust köwetsz wagy milyet nem,csak csinosít :)

remélem tudtam segíteni :)))

béke 18/L

2011. júl. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket..:)

Nem festem a hajamat, természetes szőke.

Hajvasalástól van picit eltöredezve..:)

2011. júl. 15. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:
08:17 hippi vagy??
2011. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!