Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok a "Kedves" névhez?

Mit szóltok a "Kedves" névhez?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik, egyszerűen imádom ezt a szót kimondani. Nemtudom, hogy lehet-e adni ezt a nevet a jövőbeni gyerekemnek, de ha lehetne én mindenképpen így neveném el az egyiket.


Kedves :) Imádom.


Ti mit gondoltok róla? Fiúhoz vagy lányhoz illene jobban? Esetleg mindkettő?


2012. aug. 18. 16:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Adtam is :D

AMúgy szerintem ez is megszokás kérdése, csak pár száz és és tökre normális lesz :)))

2012. aug. 18. 16:58
 12/20 anonim ***** válasza:
Vezetéknévként tetszik,keresztnévként nem tudnám elképzelni.
2012. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar"

Véleményt kérsz, aztán akinek nem tetszik, lepirosozod.


Nevezd el így a gyereked, hajrá.

2012. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
"Mert rend nem létezik." Mi????
2012. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
72%

Volt egy Kedves nevű lovuk nagynénéméknek. Ja meg Csinos s (az is jó név....) Úgyhogy kedves első állatnak igenis okés. Úgy tűnt ki vannak vele békülve. :D

Ha olyan szempontból közelítjük meg, akkor "állatokon tesztelve".

(ugye a kérés nem komoly?)

2012. aug. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor honosítsd meg, Kedves. Változtasd meg te a neved, hogy utána elmond a gyerekednek, hogy hogyan kell leszerelni az akadékoskodókat.
2012. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik, de szíved joga hogy mit adsz majd a gyerekednek, csak aztán majd készülj fel hogy ő mit ad majd vissza ezért :D
2012. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Én meg Renáta vagyok, az mivel jobb? Tök gáz név. A Kedves ehhez képest király lett volna.
2012. aug. 18. 18:53
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát a Renáta és a Kedves között van egy jó nagy szakadék. És a Renáta van a szakadék jó oldalán...


Utoljára írom le: ha Kedvesnek hívnának, pláne így férfiként, felakasztanám magam. Vagy azt, aki kitalált ezt a hülye nevet nekem.

Képzeld már el az élethelyzeteket.

"Ő itt Kedves, a világsztár ügyvéd"

"Letartóztatták Kedvest, a sorozatgyilkost"

"Kedves Kedves!"

És azokat a szitukat, amivel gyerekkorában szarrá fogják szívatni a szerencsétlent... Tökéletesen hulladék gyerekkora lesz ilyen névvel.

"Na mivan Kedves, ma nem vagy túl kedves, vagy csak nedves?" És még az összes többi, amit a hülye gyerekek ki tudnak találni...

Max. orvosnak lenne "jó" név.

"Dr. Kovács Kedves, urológus."

2012. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyébként ne a jövendőbeli gyerekedre vetítsd ki a saját neveddel kapcsolatos frusztráltságod.
2012. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!