Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kedves tizenévesek! Mit...

Kedves tizenévesek! Mit szóltok Elvis-hez és a Johnny CASH-hez?

Figyelt kérdés

Mindig is szerettem az igényes zenéket, de ezeket főleg az utóbbi időben fedeztem fel.

Elvis gyönyörű férfi volt nagy tehetség, akárcsak Johnny.


Amúgy kedvenc előadóim magyar: Illés, Omega, Deák Bill Gyuszi bá, Kispál és a borz. Nemzetközi: Depeche Mode, Martin Gore, Alan Wilder, Recoil, Black Sabbath, Ozzy, Deep Purple, Ian Gillan, Rainbow, Joe Lynn Taylor, The Beatles, The Doors, Led Zeppelin, Von Bondies, Jim Morrison, Jimi Hendrix, Johnny Cash, Rolling Stones, Roger Glover, Ritchie Blackmore, Elvis, Nelly Furtado.


Az utóbbi daloktól rendesen sírhatnékom van ettől a két előadótól

http://www.youtube.com/watch?v=2Ox1Tore9nw

http://www.youtube.com/watch?v=F7_kpLa3fyI


2011. júl. 1. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül csak a Depeche Mode, Alan Wilder, a Von Bondies, és Nelly Furtado azok, amiket nem szeretek. (:


17/L

2011. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az elsők nekem is ők Martin és Alan. De nem tudom mindig őket hallgatni, mert megunom Őket. :(( Amúgy ők a kedvenceim. Alan - Recoil.
2011. júl. 1. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Valaki ért a zenéhez, a felsoroltak közül már csak Michael Jacksont hagytad ki, vagy őt nem bírod?
2011. júl. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amiket hallgatok:

Magyar: Deák Bill, Hobo, Pokolgép, Ossian, Moby Dick, Bikini, Beatrice, Karthagó és még sok más.


Külföld: Hendrix, Elvis, Ozzy, Deep Purple, Black Sabbath, Slayer és még itt is sok másik.


16/F Ilyen zenéken nőttem fel. :)

2011. júl. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. :) M. J-t nem szeretem. :D
2011. júl. 3. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Főleg metált hallgatok de abbol mindenfélét, egyedül Johnny Cash aki kilóg nálam a sorból, szerintem egy zseni volt :)
2012. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pontosan ebben a sorrendben..

még az ACDC, Billy Idol, Metallica és egy nagyszerű Country-zenésszel John Denver-el egészíteném ki..:)

sokan mondják h szar az ízlésem, főleg így mai fiatalon..de hát ez van..

15/F

2012. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!