Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyertem 2 Millió dollárt! Hol...

Nyertem 2 Millió dollárt! Hol van benne a kamu?

Figyelt kérdés

most érkezett a mobilomra angol sms, hogy a teloszámom a freelotto mobil promon (nem tudom mi az) 2millió usd-t hozott nyereményül. igényléshez írjak az alábbi e-mail címre, vagy telefonszám is van.


valaki kapott már ilyet, vagy hasonlót?


2012. jún. 10. 13:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ja, hogy pénznemet. Nem tudok olvasni :)


Igen szokás úgy használni, hogy $10 USD, de attól még kamu :)

2012. jún. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Hello. Én is kaptam egy ilyen üzenetet tegnap. Nagyszerű had ne mondjam. Persze én marha nyilván küldtem emailt nekik. Most itt olvasom a fórumokat, egyértelmű, hogy csalás az egész. De most innentől tudnak valami galibát csinálni nekem annyival, hogy a nevemet meg a telefonszámomat és persze mostmár az emailemet is tudják. Mást nyilván nem tudnak róla. Nem tom ilyen komolyabb adatokat nem tudnak feltörni ezzel, hogy meg van a telefonszámom meg nem tudnak nekem szépen ki tudja mekkora telefonszámlát is csinálni? Nem vagyok otthon az ilyen dolgokban ugyhogy előre is bocsi, hogyha olyan dolgot kérdeztem amitől most más fogja a fejét, hogy mennyire alap:)Köszi
2012. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

akkor tudnának kárt okozni, ha te magad fizetsz vmit.


pl. hallottam olyanról, hogy küldj x Ft-nyi feltöltést erre meg arra a számra, hogy megkapd a nem tudom milyen hatalmas összegeket.

nos, így hogy ezt megcsinálták vagy ezer emberrel,(mert több ezren vannak annyira ostobák, hogy küldenek is feltöltést!!!) nem tudom hány millával lettek bentebb - és azt sem, azt hogy váltják kp-re

2012. jún. 12. 17:28
 14/16 A kérdező kommentje:

sőt natúr a bankszámlaszámoddal sem tudnak mit kezdeni.

de olyanról is hallottam, hogy vannak olyan weboldalak, ahol az online banking rendszerben kattintasz egy "gombra" akkor utalsz pénzt. nos hekkerek erre a gombra megszerkesztettek egy saját gombot, hogy nekik legyen utalva az a pénz.

meg ezer egyébről tudnék még mesélni

2012. jún. 12. 17:30
 15/16 A kérdező kommentje:

most jött levél, hogy adjak meg nevet és e-mailcímet, hogy küldhessék a csekket,meg a nyertesek tanúsítványt, meg valami oldalról ír ahol a korábbi nyertesek fényképei vannak, és hogy hova küldjék a "szállítmányt" szeretnék megtudni.

jó ez a google fordító :)


megvárom, míg végigjátsza velük valaki más. nekem nem megy az angol annyira. várom a tapasztalokat

2012. jún. 12. 17:37
 16/16 anonim válasza:
Na, mit csináltál a 2 milka dolcsival?
2018. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!