Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodok mindig rosszat?

Miért álmodok mindig rosszat?

Figyelt kérdés
Már kb fél éve minden nap rosszat álmodok, van, hogy sírva kelek fel, de ez annyira nem gyakori.. egy idelyig nem foglalkoztam vele de már a 3. hónaptól minden nap.. az álmok miatt, minden nap úgy kelek fel, hogy rossz kedvem van és sokszor else múlik azon a napon. Régebben ha vártam valamit, vártam egy napot, úgy keltem fel, hogy örültem, izgultam, erre most úgy kelek fel, hogy jaj megint egy nap..és tudom, hogy az álmok miatt van, vagy legalábbis gondolom, mert ugye fél évvel ezelőtt is voltak rossz álmaim, de ritkán, nem minden nap és akkor is ien hatással voltak rámm... nem tudom mit tegyek:(

2012. ápr. 25. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami nyomaszt vagy frusztrál, azért. Szüntesd meg az okot, és a rossz álmok is meg fognak szűnni.
2012. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és hogyan szüntessem meg..? főleg ha nem jövök rá, hogy mi az
2012. máj. 2. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!