Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mióta randiztam azóta rosszat...

Mióta randiztam azóta rosszat álmodok. Jelent valamit?

Figyelt kérdés

Szerdán randiztam egy csodás lánnyal és azóta már 4 alkalommal álmodtam rosszat. Ilyenekre kell gondolni, hogy szerda este olyat álmodtam, hogy lemészároltak egy családot, én meg bujkáltam a gyilkos elől. Most meg olyan volt, hogy valami gyilkos szekta elől kellett menekülni, ez a csaj is benne volt.

Nem vagyok babonás, csupán érdekes, hogy a randi után kezdődtek a rémálmok. Vajon ez jel lenne, hogy ha összejövök vele akkor nem lesz jó nekem?

20/F


2012. jan. 1. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Félsz hogy nem felelsz meg neki.
2012. jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A saját álmaidat csak te magad tudod megfejteni, írd le részletesen aztán gondold végig az előző napjaidat, gondolataidat. Ha így sem megy tudatos álmodj és álmodban kérdezd meg, hogy mit is akar ez az egész jelenteni.
2012. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!